Wpis z mikrobloga

Jeszcze ciekawszy sondaż pokazujący, że w grupie mężczyzn 18-29 lat na Konfederację chce zagłosować niemal 60% mężczyzn. Na Lewicę jedynie 1,5 %

Czy najmłodsi obywatele tego kraju to w 60 % faszyści? Nie sądzę. Tak więc uwaga podaję powód dlaczego tak jest:
Bo współcześni licealiści/studenci wychowani na dogmacie równości płci, kształceni w duchu feminizmu i ciągłego wmawiania im jacy to są uprzywilejowani i przemocowi zderzają się z rzeczywistością gdzie ci sami ludzie od równości nagle karzą im jechać na wojnę (kobiety wysyłając na wakacje), dają dodatkowe punkty kobietą na studia (a mężczyznom nie) i postulują domniemanie winy w sprawach o gwałt (wyrzucając ich z mieszkania na życzenie dziewczyny)

Gwarantuję WAm: nawet te dwa oskarki z młodzieżówki Razem co jeżdżą cały czas za Żukowską mają wątpliwości, ale są już wysoko w strukturach więc milczą.

LEWICOWI MĘŻCZYŹNI NIE GŁOSUJĄ NA LEWICĘ. Bo Lewica nimi gardzi.

#sondaz #polityka #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa
sildenafil - Jeszcze ciekawszy sondaż pokazujący, że w grupie mężczyzn 18-29 lat na K...

źródło: FsTPUypWwAARfuL

Pobierz
  • 18
@sildenafil: bzdura, zawsze tak było, w 1993 głosowałem na Korwina w wyborach, na jego UPR jeszcze z 2x mi się zdażyło, od dawna na nich nie głosuje bo mam prawie 50 lvl, zostawiam głosowanie na nich mojemu synowi, to partia dla zbuntowanych małolatów, mój kiedyś i wasz dzisiaj bunt i tak nie ma znaczenia, tak jak Korwin nic nie zdziałał w polityce przez ponad 30 lat ( poza uchwałą lustracyjną kek
@dean_corso Zgodzę się z tym, że zawsze będzie taka grupa buntowników co zagłosuje na Korwina, natomiast przez lata zawsze byli pod progiem, teraz są w Sejmie i za rok pewnie też będą, więc jakiś powód tego musi być, że tych buntowników jest coraz więcej
@sildenafil: a co ta konfederacja w ogóle wspominała o nierównym traktowaniu mężczyzn? Bo chyba coś przegapiłem i walisz we własnego chochoła. Są katoltalibanami, co samo w sobie jest sprzeczne z twoimi wytworami widzimisię.
Bo współcześni licealiści/studenci wychowani na dogmacie równości płci, kształceni w duchu feminizmu i ciągłego wmawiania im jacy to są uprzywilejowani


@sildenafil: XDD

no i gdzie te rewelacje masz w Polsce? tu od 8 lat rządzi katoprawica, de facto możesz #!$%@?ć żonkę, a w sprawie wielu praw Polska jest bliżej Afganistanu niż zachodu

młodzi faceci popierają konfę po skutecznie tworzą u nich syndrom oblężonej twierdzy, a ten wpis jest tego świetnym przykładem
Jeszcze ciekawszy sondaż pokazujący, że w grupie mężczyzn 18-29 lat na Konfederację chce zagłosować niemal 60% mężczyzn.


@sildenafil: no, też jestem zaskoczony, że 60% głosuje na partię, która popiera obowiązkową służbę wojskową