Wpis z mikrobloga

Lewactwo się pewnie zesra ale ja i tak będę głosować na kofederację:
- Jest to jedyna wolnościowa partia
- Podczas plandemii jako jedyna partia bronili mojego wyboru o decydowaniu o własnym ciele(oddychanie bez kagańca, odmowa wstrzyknięcia sobie eksperymentalnego preparatu)
- Jestem mężczyzną z małego miasta i nie ma dla mnie innej alternatywy
- Jako jedyna partia byli przeciwni lockdownom i gigantycznemu dodrukowi pieniędzy który spowodował obecną inflację
- Jako jedyna paria są przeciwni pomysłom agendy NWO z davos takim jak zakaz samochodów spalinowych, miasta 15 minutowe, robakom w jedzeniu

#bekazlewactwa #koronawirus #szczepienia #konfederacja #polityka
Viado - Lewactwo się pewnie zesra ale ja i tak będę głosować na kofederację:
 - Jest ...

źródło: upd5qiih4pqtyhfcer2rxof33aqoojx6

Pobierz
  • 17
@Viado:

- Jest to jedyna wolnościowa partia

Typowe dla kucy, jaka jest najważniejsza kwestia do zagłosowania, to to, że w nazwie partii jest wolność typowe: łatwiej mówić, trudniej zrobić.

Podczas plandemii jako jedyna partia bronili mojego wyboru o decydowaniu o własnym ciele(oddychanie bez kagańca, odmowa wstrzyknięcia sobie eksperymentalnego preparatu)

Można było oddychać bez kagańca, pis był powszechnie krytykowany za rozporządzenia dla policji bez zmiany w prawie.

- Jestem mężczyzną z małego
robaki w jedzeniu to klasyka sprzecznych ze sobą zdać kuca, postulują wolny rynek, a zabroniliby sprzedaży produktów, o których bylibyśmy informowani jak od zawsze na tyle opakowania.


@ItsGrN: ty poważnie nie rozumiesz że robaki to tworzenie alternatywy do zwykłego mięsa żeby móc tego ostatniego zakazać? aż tak głupi jesteś?
Podsumowując, stek populizmów.


@ItsGrN: xDD no chyba Ty.

1. Przywalasz się do tego, że ktoś chce głosować na jedyną partię która walczy o wolności obywatelskie w wielu sferach ( co potwierdzili będąc w sejmie, na głosowaniach, wystąpieniach, komisjach itp). To że dla Ciebie wolność nie jest istotna nie znaczy, że wszyscy mają być niewolnikami debilnych przepisów.

O ile całkowicie rozumiem niechęć do Konfy, to dowalanie się do kogoś bo nie podoba
są przeciwni pomysłom agendy NWO z davos takim jak zakaz samochodów spalinowych, miasta 15 minutowe, robakom w jedzeniu


@Viado: Weź się dokształć :] . W latach 30 były organizowane protesty przeciwko samochodom, które wypierały ekologiczne konie.
Mieszkasz w małym mieście, ja w dużym. Ruch samochodowy w centrum Warszawy jest ultra gigantyczny. Do tego śmierdzi spalinami. Aż ciężko oddychać w bezwietrzne dni. Robaki w jedzeniu? nie chcesz - nie jedz. Są tacy,
Unia Europejska chce zakazać rejestracji nowych pojazdów spalinowych od 2035


@Wyso52: przecież temat już upadł i najprawdopodobniej dodadzą do tego paliwa syntetyczne i Polacy będą mogli jeździć swoimi passatami b5 do śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)