Wpis z mikrobloga

#wykopragdollclub Drodzy ragdollarze, weźcie mi z pierwsze ręki dajcie info, bo pierwszy raz rozważam kupno kota za ok. 2k i boli mnie doopa.

Czy te bestie naprawdę są mruczaste i tulaste i lubią na kolanach i się miziać?
Czy niszczą kanapy i inne meble, czy zadowolą się drapakiem i gadżetami do zabawy?
Żrą kwiaty?
Często coś u weta wychodzi?
Czym toto się żywi? Suche/mokre - sugerowane karmy?

W sobotę musiałem pożegnać schorowaną kotkę dachowca, która była z nami 16 lat i już po kilku dniach w mieszkaniu jest tak niepokojąco pusto, że nie idzie wytrzymać...
  • 4
@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia:

Czy te bestie naprawdę są mruczaste i tulaste i lubią na kolanach i się miziać?

To już kwestia indywidualna egzemplarza. Moja jest po prostu zawsze w pobliżu, na kolanach czy rękach raczej być nie lubi i szybko ucieka (ale z rąk się nie wyrywa, raczej rozlewa i trochę marudzi żeby ją odstawić). Dość często sama podchodzi by ją pogłaskać. Szczególnie nad ranem. Uwielbia bawić się z człowiekiem. Sporo miałczy i
@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia kupno konkretnej rasy nie zagwarantuje Ci, że zwierzak będzie maskotką, każdy ma swój charakter i to wciąż żywe stworzenie. U mnie w sumie tak samo jak u @nv-, kot cały czas przy człowieku, patrzy w oczy i miałczy, lubi się bawić, często przychodzi żeby pogłaskać, ale ma dopiero 7 miesięcy więc jeszcze dzikus z niej straszny xD

Kot to kot, jakies szkody mogą się zdarzyć. Nasza korzysta z drapaka i
Shyvana - @LandrynkowyKalabrakSpustoszenia kupno konkretnej rasy nie zagwarantuje Ci,...

źródło: temp_file.png2349256964225289592

Pobierz
Czy te bestie naprawdę są mruczaste i tulaste i lubią na kolanach i się miziać?

Czy niszczą kanapy i inne meble, czy zadowolą się drapakiem i gadżetami do zabawy?

Żrą kwiaty?

Często coś u weta wychodzi?

Czym toto się żywi? Suche/mokre - sugerowane karmy?


@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia:

Drze strasznie jape jak chce jeść xD Mruczy dość dużo, Na kolanach czy rękach nie przepada, ale za to zawsze musi być przy kimś blisko. Bardzo
@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia:

Czy te bestie naprawdę są mruczaste i tulaste i lubią na kolanach i się miziać?


Na rekach nie lubi chyba ze jej cos pokazuje, np jak ktos gotuje to co sie dzieje na blacie / kuchni itp
Jest przeslodziakiem, chodzi kolo nogi, przylatuje jak sie ja zawola, spi nam na rece (uzywa jako poduszka) lub obok nas, bardzo duzo gada, zawsze obok nas, wita po przyjsciu do domu, jak za
paweucio - @LandrynkowyKalabrakSpustoszenia: 
 Czy te bestie naprawdę są mruczaste i ...

źródło: as

Pobierz