Wpis z mikrobloga

5 tygodni stanu podgorączkowymi z bólami i zawrotami głowy, poza tym żadnych objawów innych. Milion badań krwi, tomografia głowy, żeby się okazało, ze to zapalenie zatok i prawdopodobnie wystarczy antybiotyk.

W sumie to spoko, ze nic gorszego, już się nie mogę doczekać aż mi jutro lekarz w końcu przepisze leki i zacznę sie czuć jak żywy i sprawny człowiek. No i moge odwolac neurologa.

#medycyna #zalesie i #chwalesie jednocześnie

Strasznie męczący stan, nie aż tak zły, żeby się położyć do łóżka i nic nie robić, ale tez nie tak dobry, aby pracować i ogarniać wszystko na 100%.
  • 4
@Anomalocaracid nawet jeśli tak to i tak jest postęp. Tyle czasu się mecze, wszyscy już na mnie jak na jakiegoś hipochondryka patrzą, co się ciagle złe czuje, ale jakoś do pracy chodzi, tylko wymyśla. Wiec obojętne co mi z tym zrobią, grunt, ze wiem, ze nie zwariowałam i mogę się zaczac leczyć :)
@rudyba: jaki antybiotyk dostałeś? Uważaj z tymi lekami, ja od 6 tygodni się bujam ze skutkami niepożądanymi antybiotyku i wolałbym go nigdy w życiu nie wziąć. Próbowałeś irygatorów do nosa?
@Koronanona amotaks. Nie, teraz miałam tylko w-wizytę żeby cokolwiek dostać, a w przyszłym tygodniu idę do mojej pani doktor zobaczyć co ona powie. Nie próbowałam, ja w sumie nie mam prawie objawów ze strony nosa, nic nie cieknie, nic nie zatyka się. Mam tylko temperaturę i bóle głowy :/ wiec bardzo chciałam już coś dostać, co mi pomoże.