Wpis z mikrobloga

Widziałem już kilka dyskusji na temat neoprenów na kolana na tagu ale nadal nie mam co do nich pewności. Zacząłem trenować od kilku miesięcy już bardziej w kierunku trójboju, typowo rekreacyjnie bez zamiaru startów ale chcę jednak cały czas stopniowo progresować. Chcę kupić neopreny i nie wiem czy obecnie jakiekolwiek poza SBD mają sens? Monstery są trochę tańsze ale dużo osób pisze że szybko się niszczą. Rehbandy aktualnie wychodzą 175zł za sztukę więc tylko 30 taniej. Pozostałe firmy są już chyba dostępne zza granicy a i tak cenowo wychodzi praktycznie to samo. Wychodzi więc chyba na to że zbytnio nie ma alternatyw? #mikrokoksy
  • 7
@Pessos miałem rehbandy, strength shop inferno i sbd. Sbd i rehband można śmiało brać o 2 numery za małe bo one są z neoprenu jak guma i rozciągają się jak #!$%@?. Najlepiej siada mi się w strength shop bo są sztywne rozmiar taki jak w rozmiarówce zero problemów z założeniem o zdjęciem. Ja osobiście polecam poszukać ci sztywnych neoprenow i na pewno nie polecam sbd