Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie pytanko: który bank teraz jest zbliżonym odpowiednikiem do mbanku sprzed 10 lat? Czyli bez pierdół, z jakimś kantorem / kontami walutowymi, konto bez żadnych opłat (bo niepotrzebna mi karta, aplikacja mobilna ani żadne usługi, chcę tylko i wyłącznie kilka przelewów z internetu w miesiącu). Chciałbym (najchętniej) mieć tam konto zwykłe i walutowe i sobie handlować co jakiś czas walutą.
Muszę się wynieść wreszcie z tego dziada mbanku bo już mam ich serdecznie dość.

Alior?

#pytaniedoeksperta #pytanie #banki
  • 8
@Oo-oO: w większości banków masz sam rachunek bez karty za darmoszkę. A brak opłat za utrzymanie konta z kartą obecnie jest możliwy w Nest Banku i Citi Handlowym. W Pekao masz dobrą apkę, bez chamskich reklam i możesz założyć darmowy rachunek walutowy. W Aliorze wiele Mirków wychwala kantor. Wybór jest dość spory. możesz sobie porównać oferty w naszym rankingu: https://zgarnijpremie.pl/ranking-kont-osobistych/
@Nexiu: słyszałem różne opowieści że lubią zablokować kasę bez wyraźnej przyczyny, prawdaliż to? Bo nie chodzi mi o trzymanie tam drobnych, tylko nieco większych kwot do zabawy walutami, a wolałbym mieć gwarancję że nie od...stawią czegoś głupiego.