Wpis z mikrobloga

@dybligliniaczek: Zaznaczam, że nie znam tego miejsca, ale z analizy map wyszło mi, że najkorzystniej zaatakować od wschodu. Jedziesz zaznaczoną drogą. Na OSM droga się kończy, ale na zdjęciu lotniczym widać, że droga idzie dalej. Potem widać zakręt w kierunku twojego kwadratu. Według zdjęć satelitarnych Google droga wiedzie aż po sam kwadrat.
the_red - @dybligliniaczek: Zaznaczam, że nie znam tego miejsca, ale z analizy map wy...

źródło: plan

Pobierz
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek: W zeszłym roku złapałem go od wschodu. Trzeba podejść pod samo ogrodzenie. Tabliczki o zakazie wstępu zaczynają się już ~200 metrów wcześniej na samej krawędzi lasu. Droga którą zaproponował @the_red istnieje i wygląda na uczęszczaną ale na niej również wszędzie są znaki "teren wojskowy - wstęp wzbroniony". Ja pojechałem jak widać kawałek na północ przez las, przejechałem przez mniej zarośnięte miejsce pod ogrodzenie, potem kawałek na południe wzdłuż ogrodzenia, złapałem
takie-inne-uczucie - @dybligliniaczek: W zeszłym roku złapałem go od wschodu. Trzeba ...

źródło: Screenshot 2023-03-27 at 13.17.07

Pobierz
  • Odpowiedz