Wpis z mikrobloga

@Leniek: Trochę działa, ale są bardzo pojedyncze miejsca ustawione pod priorytet tramwajów (lub w ogóle MPK). Zwykle ustawienie jest takie, że faza może być trochę krótsza albo trochę dłuższa i tyle, jak tramwaj spóźni się 20 sekund to musi stać.
@assurin: Z tym Krakowem to nie wiem czy bym się zgodził. Zależy od metody badania. Bilet miesięczny dla mieszkańca, czyli osoby zameldowanej w Krakowie lub płacącej tutaj podatki faktycznie wynosi 80 PLN na I strefę (lub 70 PLN jak kupisz półroczny). Jak nie jesteś mieszkańcem to nagle ta cena skacze do 148 PLN i Kraków wskakuje na samą górę tej tabelki.

To jest o tyle dobre, że miesięczny ulgowy nie będąc
@assurin: Wykres ssie bena, a nie od dziś wiadomo, że robią je idioci. Masz tutaj moją tabelkę którą na szybko sklepałem, gdzie da się coś porównać. Porównanie cen biletów godzinnych dla trzech pierwszych miast z twojego wykresu.
//Edit: W przypadku miesięcznych brak na wykresie większej ilości informacji, bilet jaki? Imienny, na jakie linie, z rabatem (typu karta łodzianina)
tutajMB - @assurin: Wykres ssie bena, a nie od dziś wiadomo, że robią je idioci. Masz...

źródło: Screenshot 2023-03-27 130559

Pobierz