Wpis z mikrobloga

#przegryw Dzisiaj matka z ojcem mnie odwodzili i zakomunikowałem im,ze wziąłem kredyt zeby sobie zrobić zgryz i założyć aparat na zeby powiedziałem zeby mi spłacili to,bo ja muszę opłacać czynsz i mam tez inny dług na karku dość spory to wyszli wkur… fajna rodzinka pomocna haha jprd
  • 31
  • Odpowiedz
@Dejw983: czyli cię nie stać, zaciągasz pożyczki i każesz innym za to płacić i zamiast zrozumieć własne #!$%@? robisz z siebie ofiarę na wykopie?
  • Odpowiedz
  • 10
@yupitr: Tak zaciągam kredyty bo niemam zamiaru żyć jak śmieć gram w kasynach chodzę na dziwki lubie imprezować,bo niemam zamiaru skończyć jak wy tutaj
  • Odpowiedz
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Gachom wiszę już raz mnie wywieźli do lasu,ale teraz mam na spłatę tylko,ze na zeby potrzebuje bo jedna Julka mi powiedziała żebym sobie zrobił to bede wyglądał dużo lepiej
  • Odpowiedz
  • 0
@Jinxisko: Dokładnie tak byku ja pracuje,ale nie zarabiam tyle żeby sie utrzymać mam czynsz na głowie muszę sobie zrobić zeby i trzeba za cos ćpać pic i melanżowac
  • Odpowiedz
@Dejw983: No i jak wychodzisz na tym korzystaniu z życia? Chwilówki #!$%@? w „kasynie” czyli pewnie jakieś automaty, za seks musisz płacić i nie stać cię żeby płacić za zobowiązania które zaciągać. Jak nie chcesz żyć jak śmieć to czemu zmierzasz w tym kierunku?
  • Odpowiedz
@Dejw983: no niestety ja się leczę ale różnie bywa zdarza mi się jeszcze przegrywać hajs

A co do zębów to rób chłopie i się nie przejmuj trzeba żyć chwilą równie dobrze za 2 miesiące może walnąć jakaś kometa albo wojna atomowa i po nas będzie trzeba żyć chwilą
  • Odpowiedz
  • 2
@yupitr: Powiem ci tak byku jestem po prostu jebniety trochę lubie dynamiczne życie kiedyś miałem bardzo dużo znajomych ale oni już poszli w swoją stronę teraz mieszkam sam w kawalerce i brakuje czasami melanżu mam 28 lat,ale mentalnie czuje sie na 20 a co do kobiet to bie tylko chodzę ba divy czasem z tindera wpadnie jakis ons,ale ostatnimi czasy posucha
  • Odpowiedz
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: No widzę mordo,ze mamy ze sobą cos wspólnego lubie twoje komentarze masz racje trzeba żyć chwila tylko tez niechce kogos obciążać wiadomo taki wpis z dupy trochę dałem,ale przecież starzy zawsze mogą cos pomóż a co do hazardu to z tego sie nie wychodzi człowiek zawsze o tym będzie myślał
  • Odpowiedz
@Dejw983: no ja albo wyjdę z nałogu albo sznur w niedługim czasie taka prawda trzeba sobie to wprost przyznać nie wiem jak u ciebie ale ja po każdym wyskoku mam moralniaka i myślę co bym mógł zrobić z hajsem który #!$%@? no i myśli samobójcze więc pewnie jak się nie wyleczę to kiedyś po prostu skończę tym bardziej że mam jeszcze inne choroby psychiczne
  • Odpowiedz