Wpis z mikrobloga

Poprzedni wpis wywołał wielki ból czterech liter i spadł z rowerka, więc powtórzę jeszcze raz. Chłop pójdzie głosować żeby Julki, oskarki, humanoidy z HR-u, #p0lka, madki 500+ z mokebe, tinderówki,vifony z siłowni, hipsterzy z Warszawki, feministki, gonciarz, wojewódzki, masny, maja staśko, tusk, gazeta polska, gazeta wyborcza, ofeminin, p0lki.pl, wysokie obcasy,onet, wp.pl, Newsweek, taco lemingway, Tomasz lis, dziewuchy dziewuchom, ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych, kaczyński, antifa, lempart, LGBT, łosie, kuny i cietrzewie mieli ból odbytu. Amen #przegryw #bekazlewactwa #polityka
Pobierz ArthurFleck - Poprzedni wpis wywołał wielki ból czterech liter i spadł z rowerka, wię...
źródło: mentzen-sławomir-mentzen
  • 72
@ArthurFleck: dobre xD Był sobie Kukiz - zupełnie mi z jego poglądami było nie po drodze. Ale za to mnóstwo znajomych bardziej na lewo poszło zagłosować na alternatywę - zmienimy kraj mówili, w końcu ktoś rozsądny. Kuziz wszedł z 20% poparciem i nie zrobił niczego - zero, null (nie mylić z Z). Teraz próbujesz mi powiedzieć, że Mentzen coś zmieni. Nie zmieni. Zrobi zero, null a jeszcze będę się wstydził, że
@Sam_w_domu: Ale ty #!$%@?. Wiadomo, że w oficjalną koalicję wejdą tylko zwycięzcy wyborów, chcący utworzyć rząd. Po co partie opozycyjne miałyby wchodzić w oficjalne koalicje? Jak będzie ważne głosowanie to się dogadają nieformalnie i tyle. A tak to każdy będzie udawał jedynego i samotnego żeglarza u steru.

Jak wyjdziesz ze świata Internetu i Wykopu to szybko zauważysz, że dla większości ludzi Konfederacja jest nieakceptowalna i uważana za polityczny radykalizm oraz oszołomstwo.
oczekuje ze jak ktos mi mowi na kogo mam nie glosowac to poda alternatywe i to jakos uzasadni.


@Sam_w_domu: Aha xD

No to wybacz, że cię zawiodłem i nie podałem partii, mimo że to nic nie ma wspólnego z krytykowaniem Konfederacji, abyś mógł to skwitować kolejną pyskówką. Troszkę się przeliczyłeś xD
@ArthurFleck
Te uczucie gdy nigdy nic złego chłopu zadnemu nie zrobiłeś, po prostu urodziłeś się z vifonem i chodzisz na siłownię a i tak chwdp mnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ArthurFleck: Po raz kolejny przekonałem się, że pewnym środowiskom nie zależy na niczym i mówienie w tym kontekście np. o czyichś prawach jest po prostu śmieszne.

Wy chcecie tylko, żeby określone grupy społeczne miały najzwyczajniej w świecie gorzej.