Wpis z mikrobloga

Poprzedni wpis wywołał wielki ból czterech liter i spadł z rowerka, więc powtórzę jeszcze raz. Chłop pójdzie głosować żeby Julki, oskarki, humanoidy z HR-u, #p0lka, madki 500+ z mokebe, tinderówki,vifony z siłowni, hipsterzy z Warszawki, feministki, gonciarz, wojewódzki, masny, maja staśko, tusk, gazeta polska, gazeta wyborcza, ofeminin, p0lki.pl, wysokie obcasy,onet, wp.pl, Newsweek, taco lemingway, Tomasz lis, dziewuchy dziewuchom, ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych, kaczyński, antifa, lempart, LGBT, łosie, kuny i cietrzewie mieli ból odbytu. Amen #przegryw #bekazlewactwa #polityka
Pobierz ArthurFleck - Poprzedni wpis wywołał wielki ból czterech liter i spadł z rowerka, wię...
źródło: mentzen-sławomir-mentzen
  • 72
jaką masz definicję faszyzmu?


@aczutuse: Głównie zgodną ze Stanleyem.

Wg mojego stanu wiedzy to faszyzm zakłada kontrolowanie każdego aspektu życia jednostki co jest zupełną odwrotnością tego co chce Konfa.


Taa xD Ja wiem, ze oni lubią mówić o wolności, ale patrz na to, jak realnie działają. Z resztą oni chcą ustalania według religii prawa w Polsce i ciągle się pałują do kazdego jednego dyktatora na świecie. Żyj dalej w urojeniach.
Pobierz a.....s - >jaką masz definicję faszyzmu?

@aczutuse: Głównie zgodną ze Stanleyem. 
 W...
źródło: eb9a7ed7a58bbfc2ae621ae91d93736f,780,0,0,0
Bosak to jest socjalista, jego mi nie pokazuj.

Ja popieram Brauna i partię Korwin. Oni są wolnościowi.


@aczutuse: Braun wolnościowy, O LOSIE XD Ty znasz w ogóle jego poglądy?

Z Korwinem też tak średnio, w sojuszu z Rosją mieć wolność. Było mówić, że ty po prostu ruski jesteś, to bym się nawet nie kłopotał z rozmową.
mieli ból odbytu.


@ArthurFleck: tak wygląda życie w Polsce od komuny, więc nikt nie jest zaskoczony. osobiście jest mi przykro że są osoby, które jedyną radość znajdują tylko w tym, że innym ma być gorzej i nie zależy im na tym, by polepszyć wspólne życie w tym smutnym kraju.
@ArthurFleck: przecież te wszystkie osoby i tak sobie poradzą w nowej rzeczywistości bez przeszkód, a ty nadal będziesz tkwił w gównie, bo przegryw z przegrywa nie wyjdzie. Taka sama beka z osób, co się cieszą, że np. jakiś prywaciarz został dojechany i musiał biznes zamknąć. Jak ktoś jest przedsiębiorczy to i tak wyjdzie na prostą,albo i lepiej.