Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że na wykopie jest zgoda na najdurniejsze powiedzenie: "inni mają cię po prostu w dupie" jako kontra do "inni mogą cię negatywnie oceniać". Skąd ten debilizm na wykopie? Czy naprawdę tak trudno pomyśleć, znaleźć masę przykładów która niszczy to ich "inni mają każdego w dupie, więc na pewno nikt nie stosuje mobbingu, nikt się z ciebie nie śmieje etc."?
Rozumiem że to takie powiedzenie z własnej perspektywy, które w #!$%@? ma innych. Takie dziecinnie, niedojrzałe zachowanie, ja tak mam więc ty też musisz.
Super, każdy każdego ignoruje, każdy jest bezpieczny, bawmy, się niech każdy pracuje gdzie mu się podoba, bo przecież nikt nie ocenia, a oceny nie mają na nas żadnego wpływu. Ja prdole...
#blackpill #przegryw #samobojstwo #depresja
  • 8
więc na pewno nikt nie stosuje mobbingu, nikt się z ciebie nie śmieje etc."?


@DoudouPetit: stosowanie mobbingu i śmianie się nie wyklucza, że ma się tę osobę w dupie. Gdyby ktoś inny był w tym miejscu to z kogoś innego by się śmiali.
stosowanie mobbingu i śmianie się nie wyklucza, że ma się tę osobę w dupie. Gdyby ktoś inny był w tym miejscu to z kogoś innego by się śmiali.


@Noniusz: przeczytałeś całość ze zrozumieniem? Oni to piszą w kontrze, a nie jako dodatkowy fakt.
Jest to tym durniejsze że nie bierze pod uwagę że człowiek jest istotą społeczną.

Każde zwierze jest egoistyczne, na #!$%@? to ubierać w słowa ('mam cie w dupie'),
@DoudouPetit: przeczytałem, ale może źle zrozumiałem, co masz na myśli. Mi chodzi o to, że nawet jak ktoś robi Tobie coś przykrego, to nie po to, żeby skrzywdzić Ciebie, tylko żeby skrzywdzić kogokolwiek (np. żeby wyładować swoją frustrację, rozładować emocje, czy poczuć się lepszym), a to przypadek, że trafia akurat na Ciebie. Co jest zgodne ze stwierdzeniem, że "mają Cię w dupie", bo to nie ma żadnego znaczenia, że to akurat
Mi chodzi o to, że nawet jak ktoś robi Tobie coś przykrego, to nie po to, żeby skrzywdzić Ciebie, tylko żeby skrzywdzić kogokolwiek (np. żeby wyładować swoją frustrację, rozładować emocje, czy poczuć się lepszym), a to przypadek, że trafia akurat na Ciebie.


@Noniusz: O kurde, gościu, jesteś psychoterapeutą który leczy kłamstwami? Przecież mało rozgarnięta małpa stwierdzi że to fałsz i totalna głupota.

UWAGA!!!! pan noniusz właśnie stwierdził, że nie masz żadnych
@mentalbreakdown: Tylko po co o tym piszesz? Po co komu taki nieistotny fakt? Rozumiesz, że piszesz o korzyściach u innych i/lub uwaga -> u siebie.

Załóżmy, że ktoś i ja jesteśmy gdzieś gdzie inni nas nie słyszą. Ta osoba mówi z obrzydzeniem że wyglądam brzydko i powinienem się zabić. Korzyści jakie ta osoba ma u siebie są bardzo niewielkie, a wręcz ryzykuje. Nawet jeżeli ma z tego jakieś korzyści, zalewa go
@DoudouPetit: Mnie też to zawsze dziwi. Nie ma co oczywiście popadać w paranoję, że każdy w każdej sytuacji nas ocenia, ale twierdzenie, że wszyscy mają nas gdzieś jest bardzo naiwne.

Ludzie obserwują, później plotkują, zdarza się, że gdy miniemy grupkę osób i obejrzymy się za siebie, to ktoś na nas pokazuje palcem. Widzę nawet po swojej rodzinie, że wiele czasu potrafią poświęcać na obgadywanie innych: kto jak się zachował, kto jak