Wpis z mikrobloga

ten wpis to jest jedno wielkie IKS DE
(Ogólnie to mam wrażenie, że wystarczy zacząć wypowiedź od „ale wysyp trolli pisowskich/konfiarkisch/rossssyjskich i od razu wykopowe ameby zaczynają plusowanie w gorące xd )
Chciałem ci przypomnieć @cornel9192 że jak twój idol był u władzy, już miał możliwość rozprawić się z katolami i z KK, wyszło dokładnie na odwrót (nie wiedzieć czemu Wyborcza usunęła ten artykuł) No ale przecież, tym razem, to już się rozprawią, rachu ciachu… tzn możesz przypomnieć jak partyjniacy Tuska nie-głosawali w sprawie uchwały przeciwko szkalowaniu papieża Polaka? xd Wyszło im, ze zamiast rosnąć, to im spada, więc wycofali się rakiem :D
A no i jeszcze taki rodzynek, jak to Tusk, deklaruje walkę z kościelnymi zabobonami
Artykuł z 2021 ale nic się nie zmieniło. Tusk, cały czas, w szpagacie giba się między tym co mu pokazują (co chwila co innego) badania opinii Polaków rodaków
Nie ze wszystkim się zgadzasz… tzn może i Tusk nie ma programu wyborczego a jak ma, to okazuje się on być programem PiS+, no ale za to Donek opowiada śmieszne dowcipy na Twitterze i nagrywa śmieszne filmiki na tik toka a to już zupełnie wystarczy :D
I jeszcze ten tekst jak ciocia klocia Janda o codziennym sraniu na głowę xd
#bekazkatoli #bekazpisu #4konserwy #wybory
Pobierz huncwot_ - ten wpis to jest jedno wielkie IKS DE
(Ogólnie to mam wrażenie, że wystarc...
źródło: Zrzut ekranu 2023-03-26 o 08.19.55
  • 13
@chlodna_kalkulacja: to kto ma ile konto, jeszcze nie świadczy o niczym ale... zerknąłem na jego profil, chłop dosłownie pisze, że "trzeba głosować na Tuska" kek
wątpię czy jakiś partyjny troll, raczej jeden z gimbusów co idealizuje czasy rządów Tuska, bo niewiele z nich pamięta
@lubielizacosy jak za pare groszy mógłbyś reprezentować poglądy sprzeczne z twoimi własnymi to znaczy ze jesteś sprzedajną ku.. wróć, że jesteś jak szlachcic zagrodowym co za pare groszy wetował ustawy dla zaborców.
@Wykobeczka: z tą realizacją obietnic PiSu też różnie bywa
mi chodziło o to, że ten fan Tuska twierdzi, że Donek rozprawi się z KK a już nie raz pokazywał, że i klękał przed władzami Kościoła i przed katolickim elektoratem
jak za pare groszy mógłbyś reprezentować poglądy sprzeczne z twoimi własnymi to znaczy ze jesteś sprzedajną ku.. wróć, że jesteś jak szlachcic zagrodowym co za pare groszy wetował ustawy dla zaborców.


@Ja-szczur: czyli jak wszyscy głosujący za partią