Wpis z mikrobloga

Naszła mnie myśl przed snem, ciekaw jestem czy któryś z moich przodków był takim przegrywem jak? Wydaje mi się, że to mało prawdopodobne, ponieważ nie byłby w stanie przekazać genów dalej. Więc prawdopodobnie moje istnienie jest końcem długiego łańcuchu ewolucyjnego pełnego potu i krwi które moi przodkowie przelewali od tysiącleci. Może to nawet lepiej , mam szereg dysfunkcji takich jak dysleksja czy dysortografia być może taka selekcja wyjdzie lepiej dla ludzkości . Ale potem przypomina sobie o istnieniu wszelakiej maści podludzi pokroju patusów czy innego ścierwa i uświadamia sobie że coś jest nie tak , czemu takie ścierwo przekazuje geny dalej? Może faktycznie: "Każda potwora znajdzie swojego amatora" . Śmiechu to wszystko warte Panowie
#przegryw
  • 23
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fangiunius: Takie "ścierwo", jak sam to nazwałeś, jest lepiej przystosowane do życia i potrafią je sobie jako tako kreować w swoim środowisku. Ty natomiast prowadzisz rozważania z dupy dla potwierdzenia swoje przegrywu i bujasz się w miejscu.
Widzę w sobie masę kompetencji społecznych których nie wykształciłem takich jak mowa ciała czy pokonanie jąkania się , na podstawie choćby tych kilku wnioskuje za swoim przegrywem
@Fangiunius: Mam rację, bo doszukiwanie się wad, które bezpośrednio blokują Cię przed czymś to jedna ze składowych przegrywu i stania w miejscu.

Każda osoba do pewnego stopnia powiela ten schemat (sam to robię i znam osoby, które mają normalne życie ale się sami ograniczają) ale w przegrywie tyczy się to niemal każdego aspektu życia.
@Fangiunius: no ja dziekuje komus tam ze mam ojca ktory mnie hardkorowo wychowal.od malego do lasu po drzewo na zime,i przy zwierzakach trzeba bylo pracowac.jako mlody mialem #!$%@? ale teraz wiem ze to bylo dobre.
@zawiechalol: Nie twierdzę że katowanie dziecka toksyczną męskością i braniem wszystkiego na Kalatę jest dobre, mówiąc o archetypie ojca mam na myśli ten pozytywny, czyli człowieka, który wprowadza cię w życie i uczy pożytecznych rzeczy jakie powinien umieć każdy mężczyzna oraz jest oparciem w trudnych chwilach oraz jest wzorcem
@Fangiunius: Po prostu to zrób( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisując to dość zwięźle to moim zdaniem mnóstwo tego typu schematów bierze sie z głębokiego zakorzenienia w psychice i poddawania się zbytnio emocjom. Kiedy się boisz, ogarnia CIę strach wyłącza się Twoje myślenie i działasz nieracjonalnie, kiedy dla Oskarka dana rzecz dzieje się na zasadzie "just do it". Łatwiej popaść w marazm, jeżeli się w życiu nie potrafi ustalić
Kiedy się boisz, ogarnia CIę strach wyłącza się Twoje myślenie i działasz nieracjonalnie

Trafiłeś w sam środek , spróbuje pomysłu z planem. Dzięki , mam nadzieję że coś sie zmieni