Wpis z mikrobloga

@merciless85: Zwisa mi i powiewa Tusk, ale śmieszy mnie konfiarstwo, które tak się zawsze odżegnywało od współpracy z PiS, a wystarczył jeden sondaż, gdzie pojawiła się wizja pieniążków i koalicji i już wszystkie kuce zgodnie fikołkują, waląc w opozycję i PiS wcale też nie taki zły xD

To, że Konfederacja to młodzieżówka PiS, to ja wiedziałem od dawna. Tylko oni się wypierali.
Platforma od wczoraj #!$%@? w konfę nie rozumiejąc że sami ją reklamują


@bastek66: Sure, znam te teksty. Sam je głosiłem z dekadę temu. Pewnie dlatego dzisiaj tak panicznie wszyscy reagujecie na to, że zaczynają wywlekać różne wypowiedzi Konfederatów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

waląc w opozycję i PiS wcale też nie taki zły xD.

Nie napisał nikt nigdy


@merciless85: Wiadomix, każdy Konfiarz ma swoją wymarzoną Konfederację, która
Sure, znam te teksty. Sam je głosiłem z dekadę temu. Pewnie dlatego dzisiaj tak panicznie wszyscy reagujecie na to, że zaczynają wywlekać różne wypowiedzi Konfederatów

@aegispolis: Ile sobie głosów napędzili #!$%@?ąc tylko w pis przez te 8 lat? Nawet wygrać wyborów nie potrafią. Jedyne co potrafią to kopiować ich pomysły socjalne na wybory. Po dzisiejszym dni straciłem jakiekolwiek resztki szacunku do Tuska. Teraz jest dzbanem jak Kowalski.
@bastek66: Chyba beka z was. A Tusk ma rację. Osoba która nie jest zakłamaną szują nie może głosować na Pis lub Konfederację.
Dotyczy to też katolików. A bycie zakłamaną szują jest sprzeczne z zasadami wiary katolickiej.
Ile sobie głosów napędzili #!$%@?ąc tylko w pis przez te 8 lat? Nawet wygrać wyborów nie potrafią. Jedyne co potrafią to kopiować ich pomysły socjalne na wybory.


@bastek66: A co mnie ich głosy obchodzą? Ważne żeby zatrzymać ten demontaż państwa, który się odbywa. Konfederacja im tylko w tym pomoże, bo wbrew pozorom poglądy na filozofię polityki mają dość podobne.