Wpis z mikrobloga

Wróciłem sobie po ponad 4 latach do Watch Dogs 2 - jedynka bardzo fajnie zapadła w pamięci, od Legionu odbiłem się strasznie w październiku 2022, więc postanowiłem dać kolejną szansę dwójce. I chwyciło zajebiście - 40h super zabawy, poziom Realistyczny, żeby było jakiekolwiek wyzwanie, jakieś stawiam 90% pkt badań zdobyte, główna fabuła i misje poboczne obcykane, Driver SF - kurde, naprawdę jest co robić w tej grze - pobawiłem się również w te operacje online. Na ogromny plus mnogość możliwości, sposobów przejścia misji, hakowań - można po cichutku "od tyłu" ( ͡° ͜ʖ ͡°), można na Rambo, można za pomocą infrastruktury pokombinować - bardzo mnie się to podobało - naprawdę duża różnorodność :)

Tylko dwa słówka o fabule - bardzo fajnie przedstawiona walka ludzi z systemem, który stara się kontrolować człowieka na każdym kroku, czy to poprzez wybory, policję, służbę zdrowia czy media społecznościowe (pozdrawiam Pan PiS). Coś tam kojarzyłem linię fabularną, ale odświeżyłem i dobrze to zostało przedstawione. Co prawda momentami trochę krindżowe teksty, postać Ray'a trochę rozwodniona - w jedynce bardzo mi się podobał. No i ogromny plus za śmieszki z koloru skóry głównego bohatera - można z jajem i bez spiny pośmiać się z odmienności rasowej? Można, jak najbardziej - szczególnie misja z Horatiem w Nudle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem - jak najbardziej warto zagrać jeśli ktoś nie grał w ogóle w dwójkę - mimo, że dzisiaj skończyłem, to aktualnie pogram na pewno w aktywności poboczne, których ta gra oferuje dość sporo - bo po prostu gra się bardzo przyjemnie :)

z Bogiem, udanej soboty!

#gry #pcmasterrace #watchdogs #bekazpisu
  • 6
@M4ci3jS przez ten poprawnie polityczne grupę młodzieżowych archetypów poważnie się odbiłem od tej gry.

Zbyt słodko, cukierkowo i kolorowo jak grę o poważnej walce z systemem
@M4ci3jS : Potwierdzam, świetna gra. Mnogość możliwości przejścia misji jak chyba w żadnej innej grze.
Czaję się na Legiona, ale wszędzie czytam, że jest dramatyczny
Chociaż o WD2 też czytałem słabe opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rad-X : WD2 nie był wcale taki poprawny polityczne, jedynie ubiór postaci był mocno przesadzony w strone 'cool dzieciaków'.
Też na początku uważałem, że jest zbyt cukierkowo i wesoło, ale zrobienie z
@Beeercik: WD2 było dla serii tym samym co Assasins Creed2.

Bo jedynki tych gier były w stylu "cholera, mamy pomysł na grę, ale nie nie na tyle aby zrobić z niej całą grę... dodajmy szachy!" :D
@Rad-X : Od pierwszego Watch Dogs niestety się odbiłem bo nie byłem w stanie znieść fizyki jazdy autem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale może kiedyś jeszcze wrócę na spokojnie.

Ucieszyłbym się gdyby kolejny Watch Dogs był bardziej przyziemny, z mniejszą ilością gadżetów, ale za to z poważniejszym klimatem i historią, nawet mógłby być grą liniową. Ale na to chyba nie ma co liczyć bo Ubisoft teraz produkuje wyłącznie
@Beeercik: no ja od Legiona odbiłem się potężnie, mimo, że podjąłem próbę, to jednak zrezygnowałem gdzieś mniej więcej przed połową gry - nie dałem rady, ale może jeszcze spróbuje, zobaczymy

pamiętam jak grałem w jedynkę te kilka lat temu - chwyciło od razu, mroczny klimat, zemsta, ogólnie pojęty sandbox z też dużą ilością możliwości - dobrze się w to grało, a w dwójkę jeszcze lepiej - co do sterowania pojazdami -