Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze wieże, że w oficjalnej apce wykopu nie można dodać zdjęcia do wpisu na mirko?
Zniosłem brak możliwości otwarcia zdjęcia i zoomu na nie podczas czytania wpisów i komentarzy, przecierpiałem brak możliwości przekierowania bezpośrednio do własnego komentarza w sekcji „komentowane” na własnym profilu, ale to jest #!$%@? kpina…

Jesteście żałośni! I tylko dlatego, ze nie ma logicznej alternatywy ludzie tu jeszcze siedzą.

#ioswykop #ios #wykop20 #zalesie #moderacjacontent
chozi - Czy ja dobrze wieże, że w oficjalnej apce wykopu nie można dodać zdjęcia do w...

źródło: 11AAA1AB-44E9-4235-BF8C-1C4FAAA7E934

Pobierz
  • 5
@glider_pro: progressive web app, czyli jakbyś wszedł przez przeglądarkę, ale jednocześnie nie masz narzędzi przeglądarki jak adres URL itp. i odpalasz jak każdy inny program z listy aplikacji. Masz wrażenie korzystania z normalnej aplikacji.

Musisz odpalić wykop (z poziomu Safari), dać przycisk do udostępniania > Do ekranu początk. > Zmienisz nazwę, albo akceptujesz domyślną (która z jakiegoś powodu jest z wielkich liter) i gotowe.

Na podobnej zasadzie udostępniono na iOS
Korda - @glider_pro: progressive web app, czyli jakbyś wszedł przez przeglądarkę, ale...

źródło: 3F03F558-69C8-4FE3-AD51-161DBC1D97F9

Pobierz