Wpis z mikrobloga

@PiccoloColo @KalashnikovMirasnikov: mnie najbardziej boli, że nie ma dla młodych ludzi jakichś alternatyw- konfa leci na korwinie i jego bon-motach. Cała masa ludzi wyrosła z korwina, wiele osób otworzyła się nie tylko gospodarczo ale i światopoglądowo i... nie ma partii, która mogłaby te osoby zagospodarować. Jedynie projekt Partii Możemy wydaje się wart wsparcia obecnie. PoPisu nikt nie chce znowu, lewica też jest słabą opcją. Więcej już nie ma do wyboru. Hołownia
  • Odpowiedz
@CyfrowyD: thanks for prooving me right ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłopaki dacie sobie radę bez, tfu socjalistycznego wsparcia!
Man up! Co to za facet co o siebie sam zadbać nie potrafi? Jak ma niby wtedy zadbać o swoją konserwatywną rodzinę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chłopaki dacie sobie radę bez, tfu socjalistycznego wsparcia!

Man up! Co to za facet co o siebie sam zadbać nie potrafi?


@Leniek: Chyba nie do końca rozumiesz problem. Nikt głosując na konfederację raczej nie oczekuje jakichś socjalistycznych programów typu 500+ dla każdego informatyka czy piwniczaka.

Z drugiej strony właśnie głosowanie na partię która jako jedna z nielicznych nie planuje cię prześladować to po prostu dbanie o siebie.
  • Odpowiedz
@KalashnikovMirasnikov: Na Konfederację mogą głosować tylko mizogini i szowinistyczne świnie.

Zwolennicy wyjścia Polski z Unii Europejskiej - czyli de facto zwolennicy wejścia Polski w Unię Polsko - Węgiersko - Białorusko - Rosyjską.
Unię morderców, Unię totalitaryzmu i faszyzmu
  • Odpowiedz
@wyqop: Srogie piguły bierzesz. To jest taki sam mit jak to, że psl to partia rolników, razem tylko komuniści a na pis tylko emeryci.

Edit. Nawet możemy mały zakładzik zrobić. Według internetu konfederacja już podpisała koalicje z pisem. W takim razie ta anty unijna konfederacja doprowadzi razem z pisem do wyjścia z uni czyż nie?
Stawiam 3 kubki z mordą papaja na to, że nawet jak wyniki wyborów pozwolą stworzyć koalicje
  • Odpowiedz
@KalashnikovMirasnikov: w sumie 0 zaskoczenia, 15 late temu jak byłem w gimbazie korwin też wśród chłopaków cieszył sie poparciem. potem poszliśmy do pierwszej pracy, pozakładaliśmy biznesy, czy tam poznaliśmy jakieś loszki i wyrośliśmy z jego mądrości xD
  • Odpowiedz
gimnazjalne prawactwo w wydaniu polskim z ktorym moga sie identyfikowac i nie czuc samotnymi. Ot, w kazdym kraju istnieje zapotrzebowanie na prawicowy populizm bo w każdym kraju masz w sporej ilości niezbyt inteligentnych młodych mężczyzn wierzących w handel paruweczkami/złe lewactwo chcące zniszczyć świat które zalęgło się nawet u nich w lodówce i konfederacja idealnie tę lukę zapełniła.


@Strahl: Lubię takie mocne upraszczanie problemu. Wiadomo, kobiety popierające lewicę z kolei na pewno
CyfrowyD - >gimnazjalne prawactwo w wydaniu polskim z ktorym moga sie identyfikowac i...

źródło: 849

Pobierz
  • Odpowiedz
@wyqop: No i masz ponad 25% z wyższym xd po co mi to podajesz. Mam nadzieje, że chociaż przeczytałeś to co wysłałeś( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z sondażu Ipsos wynika, że wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości przeważały osoby z wykształceniem średnim (40,2 proc.), a także wyższym (26,8 proc.) i zawodowym (25,3 proc.). 7,7 proc. wyborców PiS to osoby z wykształceniem podstawowym.

Nie wiem co mi chcesz udowodnić. Pokaż
  • Odpowiedz
@CyfrowyD:

Głosy różnie rozłożyły się w poszczególnych ujętych w sondażu grupach zawodowych.
Wśród rolników ponad dwie trzecie poparło PiS (67,4 proc.), dobry wynik odnotował też PSL - 17,1 proc. Z kolei KO w tej grupie uzyskała 7,8 proc., SLD 3,5 proc., zaś Konfederacja 3,4 proc.
Spore poparcie PiS uzyskał też wśród emerytów i rencistów (56,8 proc.), przy 24,5 proc. dla KO, 10,3 proc. dla SLD, 6,8 proc. dla PSL i tylko
  • Odpowiedz
@KalashnikovMirasnikov: Nie zrobią nie dlatego że by nie chcieli. Problem jest taki, że po prostu ci politycy PO i PISu...są takimi samymi frajerami w życiu. Przecież była nawet taka posłanka PISu co zdradzała męża z innym a potem do niego wróciła jak bachor przyszedł na świat xD - https://wiadomosci.wp.pl/maz-poslanki-pis-wybaczyl-jej-zdrade-teraz-ujawnia-sposob-na-udany-zwiazek-6690278726195840a

Mimo to, mąż posłanki PiS wybaczył żonie zdradę, a dziecko uznał za swoje. - Dominika jest wspaniałą żoną i wspaniałą matką. Stoimy
  • Odpowiedz