Wpis z mikrobloga

Siemano Mirasy.

Pytanko do Was mam. Miałby ktoś polecić jakąś gierkę nastawioną na PvE w której można grać z randomami? Zmęczyły mnie trochę sieczki PvP i chciałbym coś zespołowo pograć przeciwko AI. Sęk w tym, że więszkość znajomych ciupie teraz albo w CoDa albo w BFa albo w Overwatcha, czy innego 'kompetetiv' multika i nie bardzo mam jak zgarnąć ekipę do co-opa, dlatego potrzebuje czegoś co będzie miało jakieś rajdy/dungeony gdzie mogę zebrać przez matchmaking ekipę randomów i posiekać trochę stworki. Tematyki totalnie dowolna, pogram w cokolwiek byleby PvE. ;)

#xboxone #xboxseriesx
  • 7
@Not_Broken: Właśnie o Destiny myślałem, z tym że mam pytanko. Jak to wygląda względem wersji w GamePassie? W abonamencie jest podstawka jak mniemam, czy grając w nią można oczekiwać jeszcze czegoś przyzwoitego (tak jak wspomniałem, chciałbym fajnej rozgrywki PvE), czy jednak bez wykupienia dodatków (bodajże ok. 250 zł) jest się w takim limbo, w którym za bardzo nie ma co robić?
@Brodzacy_w_Zbozowej: Właśnie przeglądając sobie GamePassa wpadło mi w oko Sea of Thieves. Czy ta gra z randomami ma jakikolwiek sens, czy to raczej będzie katorga bez porzadnej ekipy do co-opa? Potencjalne PvP mi nie przeszkadza, najwyżej uciekałbym przez wrogimi statkami. :p