Wpis z mikrobloga

Witam witam z tej storny tajger poruszymy taką kwestie byłem dzisiaj w łodzi i byłem ze znajomnymi gadka szmatka ten przychodzi mi z aparatem cyfrowym robi mi #!$%@? filmuje mnie coś tam #!$%@? mówi #!$%@? coś tam coś tam #!$%@? pod sobą #!$%@? on mómwi taki byles jestes kozak to zobaczymy w rzeczywistości pokazałem mu masz #!$%@?ć taki blondyn gruby włosy długie ale wyglądał bo miał bomiał tak spięte włosy że tu miał łyse tu tu coś to i o tatuaże i bezczelnie idzie i filmuje #!$%@? trzeba być #!$%@? i powiedziałem krutko na temat masz #!$%@?ć mi stąd on coś tam ten i idzie mowie #!$%@? bo jak cię #!$%@? znajdę jeszcze raz znajdę tutaj na osiedlu to masz taki #!$%@? że nie wiem co on coś tam ten niee eee daje se luz bo z takim #!$%@? cooo do mnie się #!$%@? to was to gówno obchodzi co w łodzi robie po pracy po pierwsze po drugie coś się #!$%@? w moje życie #!$%@? sie do siebie możee a nie do mnie no nieee no bo każdy ooo widzę tajgera to trzeba filmować tak #!$%@? własnie dzisiaj #!$%@?łem takiego takiego możne powiedzieć #!$%@? nieee wiem ile lat mnie to gówno obchodzi ale jak się speszyyył z ten ten aparat cyfrowy schował i iiiiiidzie i głośno mówie pokaż sie #!$%@? jeszcze raz ty łysa pało i widzicie to nie jest to że tyko przez iten w rzeczewistości też jestem taki mocny jak widzicie że zemną nie ma #!$%@? a jeszcze do tego gościa ty gościu jak udostepnisz jakiś filmik to cie #!$%@? dojadę pamiętaj dojadę cie #!$%@? na #!$%@? się #!$%@? pokaż swoje życie #!$%@? a nie do mnie bo ten na razie to ty #!$%@? pokazałeś że jesteś mocny jesteś #!$%@? warty bo speniłeś sie bo se polazłeś #!$%@? zamiast stanąć pokazać to już #!$%@?łeś jak siota bo jesteś siota i uważaj #!$%@? jak cie jeszcze raz zobacze to nie będzie milutko jeszcze ciesz się że tylko sie zakończyło sie tak jak jest a później nie będzie miłoo oszczegam tylko oszczegam cie myślisz ze #!$%@? będziesz robić filmiki z ukrycia #!$%@? to i tak cię #!$%@? znajdę i cie rozjebe pamiętaj #!$%@? sory to nie było do wszystkich użwników tylko do tego gościa który filmował z ukrycia i jawnie szedł i opisuje się że on jest lepszy co jest #!$%@? warta tyle BENC #bonzo
weezyxboss - Witam witam z tej storny tajger poruszymy taką kwestie byłem dzisiaj w ł...
  • 1