Wpis z mikrobloga

Bawiłem się AI do generowania obrazów (midjourney) i mam taką wiadomość (screen nie moj ale mialem taka sama). Wszystkich liderów mozna tam szkalowac ale na Xi Jinpinga. Dodajmy, że to nie jest chińska firma tylko amerykanska. Tak wlasnie chinska cenzura bedzie sie na nas rozpowszechniac. Korporacje beda sie baly ze odetnie sie im rynek 1.5 miliarda ludzi i beda sie przed nimi plaszczyc. To samo robil wczesniej Blizzard.

#chiny #ai #chatgpt #sztucznainteligencja #programowanie #technologia #ciekawostki
Pobierz mackbig - Bawiłem się AI do generowania obrazów (midjourney) i mam taką wiadomość (sc...
źródło: xs1zjwrhp3g91
  • 1
@mackbig: Pragmatyczne. Masz firmę która się prężnie rozwija, nie chcesz żeby banda idiotów zaczęła uzywać tego do generowania deepfaków które ściągną na Ciebie legiony Chińczyków. Chińskiej fanatycznej miłości do Xi nie zmienisz. Kretynów którzy chcą generować Xi żeby #!$%@?ć Chińczyków też nie zmienisz. A chcesz sobie spokojnie rozwijać firmę, bez jakichś dziwnych afer, więc zwyczajnie blokujesz i pora na CSa.