Wpis z mikrobloga

Wciągał juz ktos tę paszę? - WPC i WPI od Spomlek?
Legitny towar? Trochę tanszy od kfd.
Pogoglowalem trochę na ich temat i jakoś lipy nie ma, jako pierwsi w pl zaczeli robic koncentrat a pozniej izolat.
Zamówiłem na próbe po jednym opakowaniu wpc80 i wpi90 i dopiero w poniedzialek przyjedzie.
Jka ktos to łykał to jakie wrazenia? jak to wchodzi? zoładek nie wysiada? chociaz to ma byc smak naturalny, bez zadnych dodtaków, slodzików itp - bo o to mi chodziło.... bicki same rosną ?
https://allegro.pl/uzytkownik/SM_Spomlek/suplementy-i-odzywki-odzywki-bialkowe-19662
#bialko #mikrokoksy #silownia #spomlek #kfd
doges - Wciągał juz ktos tę paszę? - WPC  i WPI od Spomlek? 
Legitny towar? Trochę ta...

źródło: wpi_90_wizualizacja_-_1_0

Pobierz
  • 7
@doges jak będziesz jeszcze kiedyś szukał białka to polecam te z great one, ostatnio mieli w opór promocji bo data ważności się kończy niedługo. Sam zamówiłem 3kg za 125 ziko o smaku czekoladowym i jest zajebiste, żadnych rewolucji żołądkowych nie mam
@doges z tego co widzę to dalej jest ta promocja xd jedyny problem z tą firmą jest taki, że jest napisane błyskawiczna wysyłka, a spakowali mi to dopiero chyba po czterech dniach xd plus nie ma inpostu tylko dpd, ale to zawsze można w późniejszym etapie zmienić adres dostawy na jakąś najbliższą żabkę żeby nie koczować na chacie w oczekiwaniu na kuriera
  • 0
@wiera87: no z tym badaniem to akurat sie zgadzam. Jednak nie zdecydowałem się na zakup wlasnie przez to.
Wałki juz wczesniej były z pewną firmą i z trefnym białkiem.
A wczoraj przyszło do mnie białko ze spomleku i jest mega według mnie. Takie chciałem, bez dodatków , bez smaków - czysty proch.
Ta firma je produkuje a nie jak w przypadku innych firm tylko w swoje opakowania przesypują i uuj wie