Wpis z mikrobloga

Gdy kobieta ma wysokie libido a chłop nie ma siły - bo przykładowo jest wykończony po robocie żeby było na rachunki i jedzenie, to nie ma innej opcji niż otwarty związek i r00chanie się na prawo i lewo z kim tylko się da, no serio nic innego nie da się zrobić - przecież nie odmówisz kobiecie tego, co jest sensem jej życia i jedyną wartością jaką zna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony jak chłop ma wysokie libido, to choćby mu miały jaja wybuchnąć żadnych innych kobiet ani nawet znęcania się nad koniem - o nie! Celibat, najlepiej dożywotni bo w kukoldlandzie żona ma 100% władzy nad seksem i chłop może sypiać albo z nią albo wcale, a ona wiadomo - jak się nudzi czy coś to niech zdradza, w końcu tak wygląda posęp i nowoczesność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Te artykuły to baity, ale komentarze są jak najbardziej prawdziwe" - Jan Paweł II na łoży śmierci.

#p0lka #zwiazki #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #zdrada #tinder
Pobierz wqeqwfsafasdfasd - Gdy kobieta ma wysokie libido a chłop nie ma siły - bo przykładowo...
źródło: nbabay112121
  • 27
@wqeqwfsafasdfasd: Akurat komentarze kobiet pod zdjeciem są racjonalne, że onet promuje #!$%@? i tak dalej. Najlepsza jest odpowiedź, że "narazie" mąż się nie zgadza. Laska bardzo nie apetyczna, więc odbiło się to na wzmorzonym #!$%@? berła, bo na to ktoś się zawsze skusi. Ja może jestem staroświecki, ale chyba bym wpi erdolił nie mocno, ale z otwartej by wyłapała i rozwodzik wina jej. Nie rozumiem dlaczego faceci litują się nad kobietami.
@Niadry: w Polsce żyje 37 mln ludzi. Ile tych komentarzy widziałeś? Bo popełniasz typowy błąd, że ekstrapolujesz niereprezentatywna próbkę jako społeczna normę.

Wysil szare komórki trochę mocniej - osoby które się z tym nie zgadzają w dużej części po prostu nie klikną w link i nie skomentują, dlatego zobaczysz tam 10 komentarzy i wszystkie propsujace.

Żeby podać Ci przykład tego błędu, przypomnij sobie wybory 2015 i "tej siły nie zatrzymacie". Wydźwięk
Ja #!$%@? Ty chyba jesteś debilem. Nie zrozumiałeś o czym ja pisałem. Ja napisałem to co Ty mi chcesz wytłumaczyć. Zgadzasz sie ze mna ale mnie pouczasz i wstawiasz "ekstrapolujesz niereprezentatywne" chciałeś zabrzmieć mądrze a nie było takiej potrzeby. Ja napisałem, że większość kobiet się z tym niezgadza... Nie chce mi się tłumaczyć, ale #!$%@? mnie znasz i po krótkiej pseudoanalizie uznaleś mnie za przegrywa. A Twoj przykład to tak jakbyś uszykował
@Niadry: to jaki sens ma Twoja misja spamowania tym gownem wykopu? Nie możesz porobić czegoś pożytecznego?

Może jestem debilem ale przynajmniej nie należę do towarzystwa wzajemnego lizania się po pisiorkach przez wklejanie jakichś historyjek z dupy i próbie udowodnienia się #!$%@? wie czego i #!$%@? wie komu. A jak przychodzi ktoś i zamiast grzecznie przytakiwać: tak tak masz rację p0lki zue blablabla, to nagle dostajesz sraczki mózgu. Bo nie przeszedłeś tu
Spokojnie człowieku mam taką pracę, że nic w niej nie robię. I umieram z nudów pól roku temu po obejrzeniu za dużo youtube wszedłem na wykop. To ty próbujesz mi coś udowodnić #!$%@? wie po co. Jakim jadem jakie lizanie sie po siurkach? Chlopaczku ja mam 11 lat jedna kobiete, kocham kobiety ja przychodzę tu, żeby poczytać jakim to jestem czadem lub kim tam, bo nawet nie znam tego słownictwa to takie