Wpis z mikrobloga

Pytanie do użytkowników albo byłych użytkowników. Szukam kombi dla partnerki aby spokojnie mogła pojechać na zakupy i szczeniaki odebrać z przedszkola. Wpadł mi w oko #talisman w tej najwyższej wersji z silnikiem 1.6 diesel 160 koni. Zdania mechaników są podzielone - jedni mówią, że to nie ta sama jakość co Renault II inni z kolei twierdzą, że to gówno do kwadratu. Na rynku wtórnym jest taka posucha, że jak pojawiło się BMW 3 to po godzinie od umówienia się typ dzwonił, że sprzedane, a oczywiście bym wolał #bmw no ale albo są wraki totalne albo ceny z kosmosu. Zatem jeśli są tu użytkownicy renault i modelu talisman to poczytam wasze doświadczenia. Z góry dzięki.
#renault
  • 4
@megastulejka: przestronne auto, czasy sie zmienily i to juz nie laguna 2. Bledne przeswiadczenie. Woze regularnie Doga kanaryjskiego i caly bagaznik na urlop do PL.
Co prqwda mam wersje IP z benzyniakiem. Jezeli ma duzy ekran i w historii pojazdu wymienione sprzegla skrzyni (automat) to za ajne pieniadze mozna wyrwac kawal dobrego auta
@megastulejka: Wszystko zależy w jakich pieniądzach znalazłeś i który rok. Ja również, jak kolega wyżej, mam wersję IP z 1.6 160 koni, automat i jak na razie jestem zadowolony. Auto naprawdę bardzo przestronne, bagażnik taki, że 4-osobowa rodzina powinna się tam zmieścić z rzeczami na wakacje.
Jeżeli wersja, którą znalazłeś jest w automacie to sprawdź czy skrzynia nie szarpie i słyszałem, że bardzo często pada tam chłodnicza EGR.
Ogólnie to polecam
Wpadł mi w oko #talisman w tej najwyższej wersji z silnikiem 1.6 diesel 160 koni


@megastulejka: Diesela w tej konfiguracji unikaj, jak już to 130KM ewentualnie wersja 2.0 ale ich jest bardzo mało na rynku. Dodatkowo nie wiem czy wiesz jak duży jest to samochód. Na miasto bym tego na pewno nie kupił chociaż z 4control robi robotę jednak nadal jest duży. Szukałbym segmentu C.