Wpis z mikrobloga

Facebook jest tak popieprzonym obecnie syfem, że znaleźć jakąkolwiek treść która nas interesuje graniczy z cudem. Przekopanie się przez reklamy, materiały sponsorowane, materiały proponowane to jest jak walka z wiatrakami. Mam zaobserwowanych i polubionych kilkanaście stron, między innymi Polscy Łowcy Burz. Dopiero dziś, po #!$%@? 17 godzinach od publikacji ich materiału fb mi pozwoliło jakimś cudem dokopać się do materiału o nadchodzących burzach które były wczoraj xD Kiedyś na tablicy było tylko to co wrzucali znajomi + posty polubionych i obserwowanych jakiś grup tematycznych itp. Dziś to jedna wielka #!$%@? reklama.
Dlaczego tam jeszcze zaglądam, a no właśnie dlatego żeby cudem dokopywać się do ważnych dla mnie informacji wrzucanych przez obserwowane osoby lub giełdy tematyczne. W inny przypadku już dawno pozbyłbym się tego przesiąkniętego reklamami gówna.
#zalesie #facebook
  • 31
  • Odpowiedz
@Marmite: Nie jestem na tyle głupi, abym nie rozumiał jak działa ich backend :) Wydaje mi się, że Purity ma swój adapter na ich newsfeed i stara się zbudować właasny timeline w oparciu o to, co jest zwracane przez backend fejsa. U mnie domyslnie ładauje fejsa pod linkiem https://www.facebook.com/?sk=h_chr, czyli chronologicznie. Wywala sponsorowane posty, reklamy i inne duperele, które mam wyfiltrowane. Robi takich calli kilka, tak żeby zebrać te kilkanaście
  • Odpowiedz
@Bidliek: o proszę, to może poprawili się w stosunku do tego co było kilka lat temu, gdzie zdarzało mi się widzieć dosłownie dół walla, informacje ze nie ma już żadnych itemow do wyświetlenia dla mnie. W takim razie może dam im szanse znowu

I nie siejr defetyzmu, to że backend Facebooka zwraca coraz większe gówno na przestrzeni lat to fakt i widzi to każdy kto używa ciągle tego portalu. Facebookowi
  • Odpowiedz
@ManWithOutNick dzięki ziomuś, nawet nie wiedziałem że jest taka opcja, miałem w tym pasku jakiś gówniany market i filmiki do których nigdy nie zaglądałem. teraz przypiąłem sobie grupy i aktualności
  • Odpowiedz
@lukaszy: facebook jest do tego stopnia gówniany, ze dzisiaj taka sytuacja -
Zobacz jaki był wypadek na Lotniczej jest opisane na profilu tuwroclaw. Wchodzi, szuka wpisu nie ma. Wysyłam jej link bezpośredni - doperio mogła zobaczyć. #!$%@? algorytmy ukrywają losowe wpisy do tego stopnia, ze nie wyświetlają się nawet jak ich szukasz na fp który to opublikował.
  • Odpowiedz
@lukaszy: To powinno przejść. Ja miałam tak przez około 5 miesięcy. #!$%@? dostawałam. Na jeden post, który chce czytać przypadały że 3-4 reklamy absurdalnych rzeczy (balie, Rolexy, Pierogi u Anki w Pierdziszewie, leczenie halluksów) plus reklamy w obcych językach w tym koreańskim, arabskim etc. Zniknęło. Od miesięcy nie mam ani jednej reklamy na FB.
  • Odpowiedz
rezygnacja z FB byla jedną z lepszych decyzji w mym życiu. Polecam! A jak ktos zara powie "olaboga bo wszyscy maja messengera". I #!$%@?, do wszystkich do których warto miec kontakt to masz nr tel
  • Odpowiedz