Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SLyer: to już bardziej wykładzina niż dywan, bo raczej jest na całej podłodze, łapie syf mocno, trzeba mieć dobry odkurzacz z odpowiednią końcówką, żeby to dobrze wyczyścić.
@SLyer

po 1 to nie dywan tylko wykładzina
po 2 jest to mega rozwiązanie jak chodzisz boso po domu
po 3 nie brudzi się jakoś bardzo ale gorsze są rzeczy które tam spadną... okruszki, jakaś śrubka itd trzeba ręcznie to wyciągać bo odkurzacz tego nie chwyci
po 4 jeżeli jeździsz krzesłem po wykładzinie to szybko przestanie być puszysta
po 5 wymiana wykładziny co 4-5 lat
@janushek: w USA używają takich dywanów bo jak się buduje domy z drewna i sklejki to jest to jeden ze sposobów na wygłuszenie między piętrami. Ale nie mam pojęcia ile jest pierniczenia się z czyszczeniem tego
czy traki dywan przysparza dużych trudności w czyszczeniu? Mocno łapie brud?


@SLyer: Kwestia jak często go będziesz go myła i depilowała
@SLyer: Też ci odradzę coś takiego, oprócz łapania syfu, kurzu i roztoczy to jeszcze łapie pot i #!$%@? niesamowicie po jakimś czasie, jeśli nie pierzesz co jakiś czas. #!$%@?ć dywany i wykładziny
@janushek: czy traki dywan przysparza dużych trudności w czyszczeniu? Mocno łapie brud? Myślę, czy go nie kupić, ale boje się wiecznego bałaganu na parkiecie przez niego. Ktoś ma?


@SLyer: Pozbyłem się takiego, dużo śmieci się. w nim zbierało, w pewnym momencie nawet zaczął śmierdzieć, zwłaszcza jak się coś tam na niego wylało i wyczyściło etc.