Wpis z mikrobloga

@Miguelos: Bezpieczny styl przywiązania oznacza => nie bój się gdy spotykam się z innymi facetami, wracam późno do domu z imprez, prowadzę kokieteryjne rozmowy. Jeśli choć pisniesz to powiem, że jesteś toksyczny i że jesteś lękowo przywiązany albo w inny sposób podważę twoje widzenie rzeczywistości i moich wad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ghost2: Jak się tak zastanowić to dzisiejsza młodzież ma z tych facebookow, tinderow i innych tez pewien duży plus. Te portale działają za wczasu jak pewien filtr. Przeskanujesz sobie kogoś co tam pisze i wrzuca i wiesz że można sobie dać spokój. Ja musiałem brać w ciemno...
@drylu09: w polsce od 2016 roku test mensy zakłada SD15 wg. welschera, wynik wstępny to 130 (2% populacji)
cokolwiek powyzej 135 w tej wersji testu to są promile, wydaje mi sie że ta matryca nawet nie ogarnia wynikow powyzej 136 i są oznaczane 136+
przed rokiem 2016 byl uzywany sd24 wg. cattela, gdzie wynikiem wstepnym bylo 145 (czyli rownowartosc 130) a wynikiem maksymalnym 156 (bo sam mam taki wynik, opisany 156+
@primorsk: Nijak, na 99% laska jest niereformowalna i dawała znaki dużo wcześniej (jak np. w opisie na tinderze). Do tego psychologia = Red flag.

Jedyne co możesz zrobić jak już jesteś w związku z taką to zrobić faktyczną listę sytuacji które spowodowały taki odbiór tego wszystkiego i że masz obawy i oczekujesz zmiany zachowania, niezależnie od tego co ci powie to jeśli nie zmieni swojego zachowania to możesz postawić krzyżyk albo