Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@maniek74 Ja wiem, że asbis to jakieś multi stópkowego fana. Ale typa nie ma z nami na discordzie.
Uwierz mi, że nas jest jest tam na prawdę niewiele ~10 osób i każdy na swój sposób się zweryfikował.
Zaprosiłbym Cię nawet, bo ogarniasz. Ale boje się że byś nas wszystkich zaczął oskarżać że jesteśmy jednym wielkim multikontem.
  • Odpowiedz
@gonzo91: dostałem na prv zaproszenie od założyciela discroda, w dniu gdy on powstał, ale podziękowałem grzecznie, argumentując, ze zapewne wpadnie tam ten troll i będzie zbierał wrażliwe dane. Tydzień później jakiś kolo tu pisał, ze ktoś wystalkowal go na discrodzie po zdjęciu fury i wydzwaniał do niego do firmy :)
  • Odpowiedz
@gonzo91: Byku swego czasu sporo tu pisał o Asbis i miał kilka kont z nim powiązanych, co do jego multi, wiadomo, ze czasem pewnie się pomylę, bo on swego czasu potrafił założyć pare kont na tydzień, ale wydaje mi się, ze mam trafność jakieś 90%, a o discrodzie napisałem tak dlatego, ze od kiedy ob powstał, aktywność Byka mocno ograniczyła się na tagu, wiec tak to powiązałam, ze się tam do
  • Odpowiedz