Wpis z mikrobloga

@maniek74: wspolczuje, u mnie jakoś działa już #czarnolisto
Zadziwiajace jest, że ktoś ma aż tak zryty beret i aż tyle czasu potrafi przeznaczyć na bezwartościowe czynności.
Wg. medycyny to pewien rodzaj Dissociative Identity Disorder, ale on jest jakimś nowym wybrykiem natury.
Podniósł poprzeczke #!$%@? tworząc multikonta na hejto o loginach jakie tutaj używamy xD
Do tego prowadzi ze sobą dyskusje, plusuje itd. :D
Smutne życie frustrata.
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82: już widzę na Asbisniku wyłapał bana, wiec pewnie spamował tez innym, bo ja nie zgłaszałem, szkoda tylko, ze nic to nie da, bo on ma cała masę uśpionych multikont + ciagle zakłada nowe zielonki
  • Odpowiedz
  • 1
@KrowkaAtomowka: bo przeglądam ten tag nie od wczoraj, Byku to tylko jedna z „kreacji” jaka tu stworzył, typ non stop wpada tu na jakim zielonym, lub nieaktywnym od dawna koncie i zaczyna wróżyć z fusów i pisać różne scenariusze co do tego, jak zachowa sie jakieś aktywo czy rynek w krótkim terminie, jak scenariusz sie nie sprawdza, to znika i za kilka dni wraca na innym gowno-koncie z kolejnymi bajkami,
  • Odpowiedz
@maniek74: a wiesz po co on to robi ? co mu to daje ? nie powiem ale mialem z tym gosciem nie krotka wymiane zdan az wszystko co mowil sie nie spelnilo i przestal odpisywac. Np pare miesiecy temu wielokrotnie mi pisal ze z wiga nic nie bedzie ze leci na samo dno i z lepiej ucinac straty. ale jakos po prostu sie z nim nie zgodzilem.
  • Odpowiedz
  • 2
@KrowkaAtomowka: nie wiem, ale obstawiam, ze ma jakieś zaburzenia psychiczne + może ktoś go tu kiedyś na coś nagonił na czym stracił duża kase i stad tyle jadu sączy ciagle na #gielda i wiecznie wraca jak bumerang na innym koncie
  • Odpowiedz