Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Co można zrobić, by jakkolwiek wyróżnić się na tle innych kandydatów i dostać pracę zdalną? To jedyna opcja dla mnie w dość niszowej branży (mieszkam w małej miejscowości), a mimo dopracowanego CV i spełniania wymagań z ogłoszeń odpowiedzi jak na lekarstwo. Serwisy typu LinkedIn czy Pracuj wyświetlają statystyki związane z ogłoszeniem po wysłaniu aplikacji i standardem jest, że na dane ogłoszenie jest ponad 100 chętnych (a przecież to samo ogłoszenie jest publikowane na kilku platformach). Konkurencja jest więc ogromna, skoro osoby z całej Polski mogą aplikować.

#praca #pracbaza #pracazdalna #kariera #rekrutacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: aplikuj do normalnej roboty, która jest możliwa do wykonania w trybie zdalnym i zapytaj na rozmowie czy jest opcja 100% zdalnie xD jak da rade to fajnie a jak nie to nic nie tracisz xD ja tak raz zrobiłem i pykło, tylko że manager który podejmował decyzję był z zagranicy a nie pOlak dla którego lecenie w #!$%@? w biurze jest lepsze od intensywnej pracy w domu
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Jak nie straszna ci ciągła praca na drugą zmianę lub nockę i znasz na B1 inny język niż angielski to aplikuj do UPS na administratora. Nie płacą jakoś super, praca monotonna (kopiuj/wklej danych z faktur do systemu), ale dla NEETa z zadupia powinno wystarczyć. Z tego co mi wiadomo, nie planują powrotów do biura. Pozdrawiam, były TL z Łodzi.