Wpis z mikrobloga

Jak się przebranzawialem, na "zawody przyszłości" to pod uwagę brałem też seo/sem. Mimo że może to być ciekawa praca, zwłaszcza w świetle #ai, to z perspektywy, czasu cieszę się że mi w tym kierunku nie wyszło. Nie wyobrażam sobie codziennego stresu przy pisaniu artykułów, ślęczenia nad tekstem, żeby nikogo nie urazić... Jak sobie radzicie #seo #sem #redakcja?
W komentarzu dołączam jeszcze jeden problem
Goronco - Jak się przebranzawialem, na "zawody przyszłości" to pod uwagę brałem też s...

źródło: temp_file.png1512201489795119195

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Goronco: Mam 8 lat doświadczenia w działaniach SEO i posiadam własny serwis informacyjny. Generalnie praca w SEO i content marketingu jest bardzo przyjemna, ale tylko w przypadku wysokiej ambicji (chcesz wyrywać top pozycje). Jeśli wykonujesz swoją pracę bardziej mechanicznie żeby tylko odklepać kolejne taski, to bardzo szybko Ci się to znudzi i wypalisz się zawodowo. Co do AI, to wg mnie jest to jaranie się na wyrost, bo przy tworzeniu
  • Odpowiedz
codziennego stresu przy pisaniu artykułów, ślęczenia nad tekstem, żeby nikogo nie urazić...


@Goronco: przecież tu nie chodzi o urażanie kogokolwiek xD pisales kiedykolwiek jakis tekst bezposrednio do odbiorcy? Nie wiesz czy to bedzie czytal facet czy baba, a glupio czyta sie np. "będziesz piękna" przy produkcie uniwersalnym. Eh, coraz wiecej amatorow pcha sie do zabawy, kiedys magistrzy polonistyki pisali teksty, teraz kazdy jest seło speszjalist
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DarkZizi pytałem ciebei ostatnio o ten kurs marketingowy, bo różowa siedzi w marketingu i się na tamto zapisała, ale już właśnie jest po pozytywnej rozmowie do it więc #!$%@? xd
  • Odpowiedz