Wpis z mikrobloga

@noipmezc: Pewnie że tylko na słono, w tej czekoladzie czuć sól, nie jest zbyt słodka, na serio jestem zdziwiona tym smakiem, konsystencją, czuć dobro a nie gówno z toną cukru.
Ale może to i dobrze że nie ma u nas za bardzo takich słodyczy, jeszcze zaczęłabym je jeść.
szczegolnie polecam kvikk lunch, mozna by #!$%@? wiadrami gdyby nie bebech ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DryfWiatrowZachodnich: Właśnie o tym czytałam artykuł i że jedzą ją na Wielkanoc.
Zapamiętam, ale nie wiem skąd ją wezmę, nie wiesz czy są w Holandii?
@DryfWiatrowZachodnich: Kupie to.

Nikt w domu sam raczej nie zjada wszystkiego. Choć niebieskiego muszę pilnować, bywa że zje sam i zostaje papierek, to głupie bo w 80% przypadków nikt nie chce tych jego słodyczy ale uważam że zapytać powinien.
Wyobrażasz sobie że ja zjadam mu cały obiad bo był mega dobry? Ups, nie ma, umyj gary ;))
Nikt w domu sam raczej nie zjada wszystkiego. Choć niebieskiego muszę pilnować, bywa że zje sam i zostaje papierek, to głupie bo w 80% przypadków nikt nie chce tych jego słodyczy ale uważam że zapytać powinien.


@arinkao: uwierz mi, czekolada kvikk lunch od Freii wyzwala w ludziach zachowania o ktore nie posadzalabys ich w stosunku do normalnego jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoja droga ciekawostka z Norwegii
lutefisk


@DryfWiatrowZachodnich: O cholera :O
Lutefisk zajmuje zaszczytne(?) pierwsze miejsce portalu JoeMonster na najbardziej przerażające jedzenie świata!
Skoro już mamy naszego dobrze obsuszonego i twardego niczym sztacheta z płotu (bądź dobrze zmrożony nieboszczyk) sztokfisza oraz żrący, doprowadzający do ślepoty i utraty zmysłów - ług, pozostaje nam tylko:

primo: wymoczyć sztokfisza w wodzie (by pozbył się sztywności zwłok zostawionych na mrozie) - potrzeba na to około pięciu-sześciu dni. Wodę zmieniamy codziennie!

secundo:
arinkao - > lutefisk

@DryfWiatrowZachodnich: O cholera :O  
Lutefisk zajmuje zaszczy...

źródło: e820405987b8cf10399b2c2a8e9c0130,0,0,0,0

Pobierz