Wpis z mikrobloga

@bury256: na wuja pchasz się w dzisiejsze plastiki, widać ze nie masz pojęcia o samochodach, chyba że to ma podbudować ego i masz wszystko od rodziców i jedynym twoim zmartwieniem jest znaczek a aucie
@bury256

znajoma miała tylko chyba w większej pojemności.

Ukochane autko aż zaczęło się #!$%@?ć kilka rzeczy po kolei -- wystawiła, odezwał się jakiś policjant z drugiego końca polski mówiąc, że to znane problemy z tą serią i on sobie ogarnie. Z pocałowaniem w rękę wziął.

masę nerwów i kasy straciła na to auto (pierwsza wlascicielka)

czemu żona męczy akurat o to? Chodzi o wygląd czy Anetka z biurka dalej się za takim
@not_CIA_agent podoba jej się jedynka od dawna, nie chciałem pierwszej wersji, a o tej drugiej nie mam zdania więc pytam . Zresztą wiedziałem że tutaj nie ma co pytać bo zaraz jakieś Anetki i inne bery
@bury256 mam ten silnik, łatwo trafić na minę jak ktoś robił serwisy longlife to zaczyna brać olej, podobnie jak w TFSI tylko nie na tak dużą skalę i przypadków i ilości dolewanego oleju. Wymiany oleju mają wpływ też na rozrząd i on może być do wymiany już przy 120tys km. Dlatego warto pytać czy ma ktoś kwity na zrobiony. Warto szukać z automatem bo skrzynia to zf8hp. Spalanie od krajówek 5L po
@bury256: boze ale ludzie tutaj glupoty #!$%@?. Tutaj w tym modelu bmw polecialo grubo i namieszali mocno w palecie silnikowej ale juz spiesze z wytlumaczeniem!

#!$%@? z bawarii zrobili 116i, 4 cylindry i 136hp do 01/2015 oraz drugie oznaczenie 118i ma ten sam silnik n13 136hp ale robili ta wersje chyba jakies pol roku, nie wiem na #!$%@? ale namieszali tym mocno wiec najwiecej jest tych 136hp ale roczników do 06/2015
@bury256: Ja kilka razy miałem nieprzyjemność tym jechać. Małe, ciasne, tandetne i plastikowe. Co do silnika to dwie minuty od startu chodzi jak traktor z dieslem, mocy jest wg mnie wystarczająco do jazdy do 140kmh. Spalanie w mieście nie mniejsze niż 9 litrów, w trasie od 5,5 do 7. Dużym plusem jest to że to jeszcze była seria 1 z tylnym napędem.
@eNse: Wiem Mireczku. Jak najbardziej się masz rację. Ale jeżeli coś lubisz to potrafisz nie patrzeć na te złe aspekty. Coś za coś. Więcej daje niż dostaje od tych aut. Jednak mimo to. Dają mi tą frajdę, tkwię w tym. Mimo iż mam świadomość tego że nie jest to najlepszy wybór ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)