Wpis z mikrobloga

Mam wezwanie na dywanik i tydzień zeby przedstawić argumenty za przyznaniem podwyżki. Nic się nie zmieniło, robię wciąż to samo, co im powiedzieć, ze jest inflacja, wiec DEJ?
#pracbaza
  • 4
@apee: a to co robisz to robisz dobrze? Może jakieś osiągnięcia masz? Jakieś dodatkowe umiejętności zdobyłeś? Doświadczenie w twojej pracy się liczy? Poszukaj w sobie jakichś dobrych stron dlaczego jesteś coraz lepszym pracownikiem + wysoka inflacja i wzrost płacy minimalnej. To też jest powód do podyżki wynagrodzenia.
Czyli tak: pracuję w firmie x lat, swoje obowiązki zawsze wykonuję sumiennie, można na mnie polegać, w tym roku dwukrotnie rośnie płaca minimalna. Coś
@apee inflacja to zły powód do wywalczenia podwyżki. Inflacja nie jest spowodowana działaniem twojego pracodawcy, zresztą inflacja dotyczy również jego. Mów raczej o efektach twojej pracy, twoich pomysłach i tak dalej.
@apee: skandal, że w wielu firmach w pl (w tym mojej) nie ma podwyżek inflacyjnych. W przeciwnym wypadku zarabia się coraz mniej... a ew. podwyżka tak naprawdę po np 2 latach w pewnym stopniu nadgania inflację co najwyżej. W Norge masz inflacyjną + 'zwyczajną' wraz z expem