Wpis z mikrobloga

były takie komentarze


@Narcyz_: oczywiście, że były, ale w kontekście dyskusji co do przyczyn rzezi Wołyńskiej. A wy to wyrwaliście z tego kontekstu i umieściliście w kontekście "przenoszenia zbrodni na ofiary".
Czysta manipulacja (chochoł). https://pl.wikipedia.org/wiki/Sofizmat_rozszerzenia
To tak jakbyśmy prowadzili dyskusję na temat przyczyn zabijania jeńców ukraińskich/rosyjskich, a ty następnie popełniłbyś wpis:
Tłumaczenie zbrodni na jeńcach ukraińskich "że źle traktowali Rosjan i w końcu się doigrali" przenosi odpowiedzialność zbrodni na ofiary.
  • Odpowiedz
@neeet: my? xD Ja tylko napisałem, że były takie komentarze - bo były, a typ twierdzi że OP sobie uroił.
I w kontekście przyczyn ten argument też jest poroniony, bo to nie były jakieś pojedyncze spontaniczne akcje, typu 2, 3 wsie. Każdy by to miał w dupie wtedy - poza prawdziwymi onucami. To była brutalna, zaplanowana akcja na terenie całego regionu w celu wyczyszczenia go z pewnej grupy etnicznej. Nie ma
  • Odpowiedz
Nie ma prawa się bronić ludobójstwa niezależnie od przyczyn. Czy WY to rozumiecie?


@Narcyz_: Nikt nigdy nie bronił ludobójstwa. Ludzie starali się jedynie zrozumieć przyczyny tego ludobójstwa.
  • Odpowiedz
@neeet: no i jestem ciekaw, do jakich wniosków doszedłeś po zrozumieniu tych przyczyn?

Bo ja uważam na przykład, że nawet gdybyśmy my zrobili coś takiego Niemcom, których państwo uprawiało na naszej ziemi i na naszych ludziach rzeź codziennie, to byłoby to bestialstwo i nie dałoby się tego usprawiedliwić.

Nikt nigdy nie bronił ludobójstwa


ale ludzi, którzy go dokonali już tak
  • Odpowiedz
Czyli twoim zdaniem 540 osób to ruskie onuce?


@RazumichinZiK: Moim zdaniem albo jesteś głupcem, który nie rozumie tego co czyta albo zwykłym krętaczem, który celowo manipuluje i wciska komuś stwierdzania, których nie wypowiedział. Tak czy siak nie świadczy to o tobie zbyt dobrze, zwłaszcza, że robisz to wielokrotnie i w stosunku do wielu użytkowników.

A teraz możesz wysilić swoje szare komórki i odpowiedzieć na konkretne pytanie, które tobie zadałem? Czy uważasz,
  • Odpowiedz