Wpis z mikrobloga

Robię #rozdajo i trochę #konkurs z dedykacją dla @wykop, @m__b, @a__s bo chciałbym znaleźć jakieś pozytywy z przejścia z #wykop na #wykop20.

Co rozdaję? 20 zł blikiem.

Dla kogo? Dla każdego kto wskaże mi co na nowym wykopie działa lepiej jak w starym serwisie. Żeby nie było za łatwo sam muszę sprawdzić czy działa to lepiej dla mnie. Oczywiście nie chodzi mi o API czy inne, chodzi mi o to z czego korzystają zwykli użytkownicy.

Żeby było sprawiedliwie i żebym nie był oskarżany o zorganizowanie rozdajo w którym nie można nic dostać to ktoś z plusujących dostanie blikiem 40 pln, losowanie najwcześniej w piątkowy wieczór, najpóźniej w sobotni poranek.

Pobierz
źródło: zzzzzzzz4
  • 52
Znalazła się jedna lepsza rzecz w nowym wykopie - lepsze wiadomości PW.

Jedna z trudniejszych metod zdobycia kasy :/


@MOSS-FETT: dlatego jeśli zaplusujesz masz szansę na 40 pln. Chcę być uczciwy i napisałem że zmiany mają być wygodne dla mnie. Cóż, faktycznie lepsze okazały się wiadomości prywatne więc mirkowi który mi to pierwszy wskazał wyślę obiecaną kasę. Czekam aż się odezwie na pw, mam nadzieję że uda nam się zgrać. Chyba
@aarahon: Nie zrozumiałeś chyba co chciałem powiedzieć. To dowcip o tym, że nie da się znaleźć pozytywów nowego wykopu. No, że to najtrudniejsze zadanie na rozdajo. Moje zdanie miało wytknąć właśnie beznadzieję tego co zrobili. ;) To nie jest nowy wykop a stary z poucinanymi opcjami gdzie to teraz je przywracają (lub nie) co ma niby pokazać, że coś robią. No nic nowego praktycznie nie ma i trzeba walczyć o to
@aarahon: jedyne co realnie działa lepiej to, że archiwalne wpisy na mikro mają dostępną listę plusujących. W starym wykopie tego nie było ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠) ⁠/⁠¯
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @Tagnk

Liczba zakwafilowanych osób: 65
Szansa na wygraną: 1.54%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 24 marca 2023 - 19:51:52.

@aarahon pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria