Wpis z mikrobloga

Robię #rozdajo i trochę #konkurs z dedykacją dla @wykop, @m__b, @a__s bo chciałbym znaleźć jakieś pozytywy z przejścia z #wykop na #wykop20.

Co rozdaję? 20 zł blikiem.

Dla kogo? Dla każdego kto wskaże mi co na nowym wykopie działa lepiej jak w starym serwisie. Żeby nie było za łatwo sam muszę sprawdzić czy działa to lepiej dla mnie. Oczywiście nie chodzi mi o API czy inne, chodzi mi o to z czego korzystają zwykli użytkownicy.

Żeby było sprawiedliwie i żebym nie był oskarżany o zorganizowanie rozdajo w którym nie można nic dostać to ktoś z plusujących dostanie blikiem 40 pln, losowanie najwcześniej w piątkowy wieczór, najpóźniej w sobotni poranek.

aarahon - Robię #rozdajo i trochę #konkurs z dedykacją dla @wykop, @m_b, @a_s bo chci...

źródło: zzzzzzzz4

Pobierz
  • 52
@aarahon: wykop2.0 to takie SRU (patrz kabaret Tey). Socjalistyczna Reforma Ustrojowa, tak samo źle, ale jest jakaś zmiana dla zmiany. Jedyny pozytyw jaki widzę, ze support działa lepiej przy zglaszaniu błędow i coś robią.
@aarahon: dla mnie dużo lepiej działają wiwdomosci prywatne. Wcześniej one znikały same i po prostu ich nie mogłem znaleźć. Archiwizowaly się same jakby. Teraz mam historie swoich prywatnych wiadomości i bardzo mi się to podoba.
Największym pozytywem nowego wykopu jest to, że można szybko z niego wyjść xD


@Mega_Smieszek: gdyby to nie że w ciągu ostatnich 7 dni wykop potrafił zawiesić mi przeglądarkę przez co nie mogłem zamknąć strony to bym się z tym zgodził.

Tagi lepiej działają, jak jest mecz to nie ma spamu i można wszystko przeczytać na spokojnie


@szpecek: same tagi jako takie dla mnie działają gorzej. Serio.

Wyszukiwanie po tagach jednak
@Wera94: To nie jest dla mnie prawdą. Gorące przedtem mogłem przeglądać podczas przeglądania wpisów ze swoich tagów. Teraz nie mogę tego robić. Co więcej, kiedyś wchodziłem od razu w gorące, teraz muszę klikać je jeszcze raz, w dodatku gorące mieszają się z aktywnymi, przejrzenie gorących które mam w swoich tagach sprawia że i tak odwiedzam ten wpis ponownie. Odkąd wprowadzono nowy wykop przeglądam dużo mniej gorących, zwłaszcza do porannej i popołudniowej
@aarahon: Ja często ograniczam tez wykop tylko kiedy jestem na MacBooku. Na telefonie nie daje rady przeglądać, ani nawet pisać komentarzy. Na safari, z jakiegoś powodu, kliknięcie "return" postuje komentarz i muszę kilkukrotnie edytować swój wpis albo rezygnuje z pisania w ogóle
@okfmale: nie zauważyłem dublowania wpisów na wykopie. Znaczy jak przejdę na następną stronę to lista się aktualizuje i znów je widzę. Także nie wiem jak to wziąć pod uwagę.
@aarahon: no teraz nie ma bo jest podzielone na strony, na starym wykopie po chwili scrollowania miałes duża szanse że wpisy się zapętla i będziesz widzieć te same wpisy sprzed kilku minut. Ja tak przynajmniej miałem na pc a na telefonie korzystałem z owm jak jeszcze działał