Wpis z mikrobloga

czy ta wielka militarna ofensywa rosyjska już za nami? rozumiem że celem były wybieg dla psów i sklep ogrodniczy na bahmuckich zadupiach?


@miki2159: A czy wielka jesienna kontrofensywa Ukrainy która została przesunięta na zimę a teraz na wiosnę się wreszcie rozpocznie ? Przecież Ukraina miała już dawno odbić terytorium z rąk zamarzających Rosjan bez zimowych mundurów, broni i amunicji. A nie to niepodobna jest xD.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy Ukraina miała 2 udane ofensywy, a rosja ze swoim potencjałem to w sumie ani jednej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Arriva: Minął już ponad rok wojny. Przypomnij mi kto nadal ma do odbicia prawie 20% własnego terytorium?
  • Odpowiedz
@Koniasz: Hahhaha no tak 3 dniowa operacja podbicia całej Ukrainy, a nie w 3 miesiące podbijemy pół Ukrainy, ogólnie chodziło nam o Donbas w 8 miesięcy. Tak właśnie podbijamy Bachmut w ciągu roku naszej 3-dniowej operacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem ci tyle, że czas na strach względem rosjan już minął, teraz sramy na ich potęgę. Otwórz oczy, przecież to wcale nie jest tak, że bezdomny udawał
  • Odpowiedz
ahhaha no tak 3 dniowa operacja podbicia całej Ukrainy, a nie w 3 miesiące podbijemy pół Ukrainy, ogólnie chodziło nam o Donbas w 8 miesięcy. Tak właśnie podbijamy Bachmut w ciągu roku naszej 3-dniowej operacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem ci tyle, że czas na strach względem rosjan już minął, teraz sramy na ich potęgę. Otwórz oczy, przecież to wcale nie jest tak, że bezdomny udawał mafiozę, POTĘŻNA
  • Odpowiedz
@Koniasz: Oho, zaczyna się atak ad personam. A poza tym co złego jest w emocjach? Relatywnie jak wymienimy parę zdań może i nie będziesz mnie lubił, ale nie będziesz żywił urazy, a może nawet i sympatię. Dziwisz mi się? Nie chciałbym widzieć to czego zobaczyłem, a jednak.

Przykro mi, ale twoje założenia są błędne. Ukraina będzie jak feniks powstający z popiołów. W rosje nikt nie będzie chciał inwestować. W makroekonomii jest
  • Odpowiedz
Jak im w ogóle można kibicować, co?


@Arriva: A kto im kurde kibicuje? Kibicuje Ukrainie ale otwarcie mówie że Ukraina straci tereny w tej wojnie. Nie widzę na zachodzie jakiejkolwiek chęci definitywnego pokonania Rosji. Sprzęt dla Ukrainy idzie w formie kroplówki i nie będzie żadnego odbijania Krymu i itp. USA obiecało 31 czołgów .. w przyszłym roku. O czym więc my mówimy.
  • Odpowiedz