Wpis z mikrobloga

Mili państwo. Potrzebuję jakiegoś zacnego biurka (160x80 cm, nie musi być z regulacją, byle by było stabilne) i fajnego, wygodnego krzesła biurowego w stylu tych od firmy Yumisu. Wybór i stosunek ceny do jakości w Ikei mnie niestety zawiodły.

Czy jest jakiś fajny sklep stacjonarny w Wawie, gdzie mógłbym obejrzeć i wypróbować takie meble? Średnio mi się podoba kupowanie na czuja w internecie.

#meble #gry #programowanie #warszawa
  • 10
@Kostikov: ogolnie to pewnie w ikea najwiekszy wybor. Jednak maja duza powierzchnie.
Kwestia tez ile kasy chcesz wydac - optymalnie czy moze nie gra roli.
moge polecic fotel markus (calkiem spoko)
A biurka to zobacz u nich na stronie.. plus w ikea mozesz sobie poprobowac, naciskac itp itd
@zuligarson: Biorę te rzeczy na firmę, więc mogę się wykosztować trochę, np. myślałem o krześle za 1500 zł. Biurko może być tańsze i bez regulacji wysokości, ale powinno być duże i stabilne. Niestety, w Ikea mam problem z tym, że wszystko jest dość drogie i jednocześnie jakość nie powala, a w internecie są super krzesła i biurka, tylko nie mam jak ich sprawdzić na żywo. :)
myślałem o krześle za 1500 zł


@Kostikov: W tym budżecie możesz znaleźć najtańsze ergonomiczne fotele z 5-letnią gwarancją (przy założeniu że wzrost i waga są typowe):
- Nowy Styl Navigo MESH który np. z mechanizmem synchronicznym FS, siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką wylewaną 60kg/m³), oparciem siatkowym (z 70mm regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym LU2 (z 70mm regulacją wysokości), podłokietnikami R35K2 (z 85mm regulacją wysokości), podstawą TS25 (z czarnego poliamidu), kółkami ESHH (do