Wpis z mikrobloga

Ostatnio rozmyślam nad tym dlaczego niektórzy ludzie są kochani i chciani, a inni mimo, że nie są ludzmi złymi - nie są kochani przez nikogo. Poprostu cześc ludzi nie są warci miłości, dla ludzi nie przedstawiają żadnej wartości. Są jedynie do czegoś potrzebni. Nie znaczy, że są zli - poprostu bezwartościowi.
Próbujesz z kims jednak nawiązać relację? Ludzie utrzymuja kontakt z litości i śmieją sie z ciebie jako biednej, samotnej, zdesperowanej osoby. Mam jedną koleżankę dla której wiem, że jestem ważna reszta wiele razy mi uświadamiała, że ma mnie w dupie i jestem dla nich nie ważna.
Miłość, przyjaźń nie jest za darmo - to nie jest tak jak w książkach przygodowych czy filmach. Nie prawda, że kocha się za nic...
Kompletnie odechcialo mi się relacji z innymi ludźmi - nie chce nikogo poznawać, bo nikomu nie zaufam - nie wierze, że ktoś może mnie chcieć, bo tak.
Bezpieczniej siedzieć w domu z książką, laptopek, pilotem czy kotem niż szarpać się z ludźmi starać się, a potem i tak zostać odtrąconym i potraktowanym jak śmieć. Uznana za gorszą, głupszą, bezwartościową...
Nie wiem, może to dlatego, że mam już 32 lata i mam przeżycia z ludzmi i mam skrzywioną psychikę.
Dla mnie relacja ( jakakolwiek) z druga osobą to ryzyko. Więc po co te ryzyko podejmować?

Miłość wcale nie jest ślepa...

#depresja #niebieskiepaski #rozowepaski #uczucia #przyjazn #milosc
  • 30
  • Odpowiedz
@BigC nie używaj słów które nie rozumiesz kolego xD
bo stosujesz je nie tam gdzie trzeba

Boże jaki chaos wydziera się z twojego składania zdań i rozumowania
ja Ci tu ładnie punktuje i wykazuje twoje błędy a ty mi jakieś ogólniki (opiera się na niej całą dedukcja (sic!))

dialektyka- nauka zajmująca się poprawnością argumentacji (jak można to słowo zestawiać z faktami?) ( ja #!$%@? jaki miszmasz)

nie mam ochoty ani czasu, to
  • Odpowiedz
@Ana77: gdybyś nie zrobiła orta to bym pomyślał że jesteś moją koleżanką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogę Ci powiedzieć jak jest u niej, bo rzuca identycznymi tekstami.
Z jednej strony jest tak jak mówisz, a z drugiej koleżanka zupełnie nie potrafi interesować się drugim człowiekiem i każdy temat sprowadza do rozmowy na własny temat. Jej głód kontaktu z ludźmi polega na tym że ona chce się wygadać
  • Odpowiedz
  • 0
@visez: u mnie przeciwnie. Interesuje się co u innych. Ja o sobie w zasadzie nie mma co opowiadać. Chętnie słucham co inni robili ciekawego itd
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: Ojej, jeśli w życiu codziennym popełniasz tyle błędów, co w trakcie tej wymiany, to nie dziwię się, że uważasz, że to świat jest #!$%@?, a nie ty. Nie potrafisz nawet zrozumieć zdania złożonego, nie przytoczyłeś żadnych argumentów, wypowiadasz się z supremacyjnej pozycji i jeszcze coś tam próbujesz nieskładnie przykleić do mnie. Ochłoń, nic nie byłbyś w stanie mi wytłumaczyć, widzisz tylko chaos. Dobranoc.
  • Odpowiedz
dyskutujesz z fizyką


@BigC: To nie jest "dyskusja z fizyką", tylko stwierdzenie faktów nt. jej (sił fizycznych) działania, które jest fatalne w skutkach, o czym zresztą prędzej czy później przekonasz się na własnej skórze.
  • Odpowiedz
@Ana77: Mam to samo. Człowiek zawsze grzeczny ale i tak mi #!$%@?ą za nic. Jak już nie mam siły i pieniędzy płacić za przyjaźń. Ciągle tylko muszą ze kogoś coś robić a dla mnie nikt. Ale już znalazłam rozwiązanie. Polscy po prostu nie lubią szczerości i lubią grę, lubią jak ktoś robi miny i gra jak w teatrze. Lubią sztuczność. Fałsz.
  • Odpowiedz
Polscy po prostu nie lubią szczerości i lubią grę, lubią jak ktoś robi miny i gra jak w teatrze. Lubią sztuczność. Fałsz.


@Czesterek: nie tylko polacy
  • Odpowiedz