Wpis z mikrobloga

@rnggod ta a w lokalu takie same ceny jak na pyszne. kiedyś mi się w jednej pizzerii żalili, że muszą płacić pyszne i że lepiej zamawiać bezpośrednio od nich, szkoda mi się tych restauratorów zrobiło następnym razem gdzieś zamawiałem i pomyślałem sobie, co mi szkodzi zadzwonię zamówię bezpośrednio, niech mają. #!$%@? mi koszt dowozu, że wyszło drożej jakbym przez pyszne zamówił xD
@krucjan: Mówię o konkretnych lokalach, które szanują swój produkt, wiedząc jaki jest procent zbierany przez agregatora. A, że są Janusze artyści-kombinatorzy to już druga sprawa.

Często właściciel korzysta z platformy jako darmowej reklamy i w ogóle nie przyjmuje zamówień z pyszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rnggod

A, że są Janusze artyści-kombinatorzy to już druga sprawa.


trochę niedoceniasz rynku, lokalu które szanują klienta to się ze świecą szukać a ci "Janusze artyści-kombinatorzy" to jest standard i wiem co mówię bo od lat praktycznie nie gotuje nic w domu, ciągle krem na mieście, kiedyś więcej zamawiałem ale teraz praktycznie przestałem przez chore koszty dostaw, dań i minimalne kwoty zamówienia.
Właśnie na tym polega w tym kraju inflacja. Część podnosi ceny bo musi a reszta to szukanie naiwniaka który i tak kupi ich produkt, pomimo tego że firma nie poniosła jakichś większych dodatkowych kosztów to podnosi ceny


@oba-manigger: zaryzykuję stwierdzenie, że tak się dzieje na większości produktów obecnie. Ludzie kupują pomimo podwyżek cen, podwyższają dalej, ludzie wciąż kupują to dlaczego by nie podwyższać jeszcze? Pewnie sam też bym tak robił mając