Wpis z mikrobloga

@power_user: Chodziło mi o to, że nie interesuję się szeroko pojętym disco polo. Nie chcę tego słuchać, bo nie podoba mi się to. Ale Zenek to co innego ;)

Nie wiem, co jest modne na wykopie. Muzyka, jaka mnie interesuje to TYLKO EDM. Takiej słucham, w takiej próbuję produkcji. Na inne gatunki nie jestem zamknięty, bo jeśli coś mi się spodoba to nie skreślam tego tylo dlatego, że jest to
  • Odpowiedz
Na inne gatunki nie jestem zamknięty, bo jeśli coś mi się spodoba to nie skreślam tego tylo dlatego, że jest to np. rock. Proste


@Czipsu: jest tu pewna sprzeczność w stosunku do założenia, że z discopolo słuchasz tylko zenka a pozostałej nie bo nie podoba Ci się. Czyli de facto nie oceniasz a z automatu stwierdzasz, że nie podoba Ci się ;]
  • Odpowiedz
@power_user: Zenka też nie słucham, na kompie czy telefonie nie mam żadnego jego utworu, ale jeśli już gdzieś usłyszę, to przeważnie znam, nie mam nic przeciwko temu. Reszta po prostu mi się nie podoba, albo nie znalazłem niczego, co by mi się spodobało (bo nie szukałem) ;) Nie ma sensu dalej ciągnąć tematu xD
  • Odpowiedz