Wpis z mikrobloga

pamiętam jak kiedyś chodziłem na balet z ziomkami z pracy gdzie miałem staż. i w tej grupie znajomych był taki chłop - 2 metry, frame szeroki jak framuga we drzwiach i ostra szczena + plus był na bombie. nic dziwnego zatem że gdy uderzaliśmy w disco, to do chłopa laski układały się jak palety euro. chłop wtedy zawsze gadał z nimi o absurdalnych tematach. np raz zaczął gadać o kryzysie na rynku #divy . nie oszędzał nawet 8 i 9, a i jedna 10 się znalazła . a biedne kobitki chcąc nabić się na jego knagę musiały to znosić patrząc mu prosto w oczy i przytakiwać. także #przegryw niech nie narzeka bo niektórzy mają na prawdę gorzej. a ziomek bardzo spoko, często załatwiał nam dupy a i dzielił się resztkami z jego podbojów
  • 16
@RyouNarushima: jak dziewczyny tylko orietnowały się że samiec alfa przestał się nimi intereseować, to przyklejały się do nas ( niegodnych śmiertelników ) żeby jeszcze trochę pozostać w grupie z nim. chłopaki często to wykorzystywali. a szlaufy zbierał pewnie z tindera albo z innych grupek na fejsbuku dla kobiet upadłych.
@gnomol: przegryw jest brzydki = przegryw czuję się mało atrakcyjnie = przegryw jest przez to mało dynamiczny = przez słabą dynamikę przegryw jest przegrywem
@s0ngo_: wow, to nie tak drogo. swoja drogą jaką masz pewność że włosy znowu nie wypadną? gimper też miał przeszczep a wygląda jak wygląda
@jdhue To zależy z czym nie mają. Faceci mają niższe wymagania co do urody, tak z natury, a teraz masz jeszcze niekorzystny rynek matrymonialny.
@jdhue: gdzie Ty mi stary odpisałeś xD
Gimper już jak widziałem jego linie włosów narysowana przez lekarza to wiedziałem ze tak to wyjdzie , u niego 3 przeszczepy żeby to jakoś wyglądało, za jednym razem ciężko to zrobić szczególnie ze on to miał za darmo, wiec zrobili jak zrobili xD

Szansa jest duża, szczególnie, ze teraz moooocno dbam o zdrowie i włosy, także nie mam się czego bac, zreszta będę na