Wpis z mikrobloga

@gnomol: W mlodym wieku to problem, jedyna pociecha, ze pozniej po 30 nie wyglada sie na swoj wiek. Jak sie mnie divy pytaja ile mam lat to zawsze mowie, zeby zgadly. Zwykle odejmuja mi jakies 6-8 lat, jedna odjela mi 14...
@slabart12 Gratuluję w takim razie. Mi młody wygląd w niczym w życiu nie pomógł, a tylko przeszkadzał np. w poszukiwaniu pracy, w podrywie, w zdobyciu szacunku.
@gnomol: Nie ma czego, mi tez mlody wyglad nie pomogl. No niby fajnie, ze teraz po 30 wygladam w miare mlodo, ale co to daje? W najwazniejszych latach, powiedzmy 15-25 lepiej wygladac na swoj wiek, zeby miec szacunek rowiesnikow tak jak napisales.
@gnomol problem z dupy, że tak powiem. Ja mam 32 i wyglądam na 40, bo wcześnie wyłysiałem. Gdy ktoś się dziwi, że mam tyle lat i mówi, że myślał/a, że jestem starszy, to reaguję agresją i też zaczynam wytykać komuś niedostatki w urodzie. Dopiero wtedy pojawia się w ich pustych łbach myśl, że takie komentarze trochę nie na miejscu...
@slabart12 Rozumiem. Ja za parę lat pewnie będę wyglądał dużo starzej niż w rzeczywistości będę mieć lat, przez trądzik różowaty, który sprawia, że moja morda wygląda jak u alkoholika.