Wpis z mikrobloga

#siatkowka jakby się komuś nudziło w sobotnie południe to pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=MtpKpaSxsOQ są mistrzostwa polski juniorów. Trwa właśnie mecz o brąz pomiędzy Jastrzębiem, a MOS Wola, czyli spotkanie dwóch czołowych klubów juniorskich w Polsce.
https://juniorzymmp.volleystation.com Pod tym linkiem z kolei można sobie posprawdzać szczegóły i statystyki.
Najważniejszy mecz to z kolei sprawa pomiędzy gospodarzami z Tomaszowa Mazowieckiego, a kolejną ekipą ze stolicy, czyli Metrem Warszawa. To spotkanie o 13:00, pewnie pod tym samym linkiem.
Z racji na to, że to są jedyne spotkania, które oglądam to nie podejmę się jakichś mocno przyszłościowych typów na temat poszczególnych nazwisk, ale na razie rzuca się w oczy, że Granieczny coś tam pograł w PlusLidze, a poza nim podoba mi się gra Rakowskiego i Horobetsa z JW i Ignacego Skrzydło z Woli. U Lizińczyka z kolei widzę duży potencjał fizyczny, ale na razie mało w tym wszystkim kontroli i mocy.
  • 5
@vasos: wygrała Lechia 3:0. Znakomity mecz Hendzelewskiego i Rybaka, obaj są niskimi skrzydłowymi, ale tempo jakie narzucili było duże szybsze od grania Metra. Warszawa dotrzymała kroku tylko przez dwie partie, ale i tam mógł się podobać Kuciński czy wchodzący z ławki Rząca. Największą różnice zrobiła zagrywka 9 błędów i 9 asów to kapitalny bilans Tomaszowa Mazowieckiego. Atut bycia gospodarzem wykorzystany w stu procentach.