Wpis z mikrobloga

Pajac znowu nie wziął leków i teraz lata po głównej i mikroblogu i wyzywa ludzi. xD

Wszędzie kacapy, wszędzie konfiarze, wszędzie przygłupy, pajace. Ludzie, którzy zachowują się jak sfrustrowane, niezbyt ogarnięte dzieci ze szkół specjalnych, narzekają na poziom wykopu. Jednocześnie manipulują, kłamią, pomawiają. Oczywiście moderacja nie widzi problemu w ich codziennym, płaczliwym spamie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazlewactwa #neuropamanipuluje #lewackalogika #bekazpodludzi
USSCallisto - Pajac znowu nie wziął leków i teraz lata po głównej i mikroblogu i wyzy...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-17 o 21.25.10

Pobierz
  • 15
@michaqal: kilka miesięcy temu podczas dyskusji z innym odklejeńcem (itsGRN - nie wołam, bo nie ma sensu) zrobiłem sobie test polityczny, aby pokazać jakim to ultraprawakiem jestem (to mi zarzucał). Jak ktoś mnie zapyta o Korwina czy Brauna to bez problemu powiem, że to są szury. Nigdy też nikogo nie namawiałem na oddanie głosu na Konfederację, nigdy nie zadeklarowałem takowego. Do takich skrajnych jednostek nie dotrze fakt, że są też ludzie,
USSCallisto - @michaqal: kilka miesięcy temu podczas dyskusji z innym odklejeńcem (it...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-18 o 05.43.33

Pobierz
@USSCallisto: btw. a tu moje poglądy - Centrum z przechyłem na prawo ( ͡ ͜ʖ ͡) zasadniczo zgodne z tym jak się czuję na mapie politycznej, tylko że wg. mnie mapa polityczna w teraźniejszych czasach już nie jest jednoosiowa z podziałem na prawo i lewo, tylko dwuosiowa, a nawet mam swoją teorię, że mapa powinna być trzyosiowa na planie sześcianu, gdzie trzecią oś mógłby stanowić status
michaqal - @USSCallisto: btw. a tu moje poglądy - Centrum z przechyłem na prawo (⌐ ͡■...

źródło: mypolitics centrum z przechylem na prawo

Pobierz