Wpis z mikrobloga

#ebook #android #jezyki - Używam ebookow do szkolenia jeżyków obcych, do tej pory korzystałem z moon + reader pro. Dzisiaj wpadlem na to ze ekstra by bylo moc dodawac slowka ktorych sie nie zna automatycznie na jaks liste. I tutaj jest moje pytanie, znacie moze jakis e-reader pod ktorego mozna podpiąć slownik i ma jakas opcje do dodawania slowek lub moze integruje sie jakos z inna apka(aniki, vocaba czy cos)
  • 4
@JackBauer: kindle ma chyba tylko angielski slownik, ktory nie jest mi potrzebny. w dodatku jest problem z importowaniem własnych książek. cos innego mozesz polecic ? najlepiej zintegrowanego z goldendic
@kony11: na blogu Świat Czytników jest opis jak wgrać dowolny słownik. I nie wiem co masz na myśli mówiąc o problemie w importowaniu książek. Można je wgrać po kablu, albo przez maila, albo przez apkę. Calibre całkiem nieźle formatuje do formatu mobi, ale do pro usera mi daleko
@kony11: Tak jak kolega wyżej mówi, na Kindle'a możesz wgrać każdy słownik - polski, angielsko-polski, polsko-angielski, mongolsko-angielski itd. Jak to jest problem z importowaniem własnych książek? Można wgrać wszystko - txt, doc, pdf, mobi itd. Nie muszą być podpisane cyfrowo, ani nic z tych rzeczy.

Co do integracji z takimi mało znanymi programami to raczej możesz zapomnieć. Wiem, że Nook jest oparty na Androidzie, więc można coś kombinować z custom romami,