Wpis z mikrobloga

@potatowitheyes: Ehhh pamiętam tamten dwumecz jak dziś. To był zdecydowanie (negatywny) punkt zwrotny w historii Legii, mogliśmy mieć w kraju poważny liczący się w Europie klub no a wyszło jak wyszło.

Gdyby wtedy Legia zagrała w Lidze Mistrzów faktycznie odjechałaby reszcie stawki. Co prawda udało się awansować w 2016 roku, ale większość zysku z awansu przeznaczono na uregulowanie długów, zaległości dla ITI... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lolenson1888: Ja do dziś nie rozumiem, jak dopuszczono do takiej sytuacji, że nikt nie ogarnął tego, że Bereszyński nie może zagrać w tym meczu. Tym bardziej boli fakt, że wtedy Legia naprawdę grała nieźle i rozjechała Celtic 6-1. I jeszcze to, że Bereszyński wszedł w samej końcówce, nie odegrał w tym dwumeczu żadnej roli w zasadzie.
No ale przepis jest przepis i Celtic dostał piękny prezent od legionistów ( ͡°
@pwone: to fakt, Wisła miała tego pecha, że jej okres świetności przypadał na czasy, gdy eliminacje do Ligi Mistrzów były naprawdę ciężkie. Stworzyli super zespół jak na polskie warunki, ale to było za mało na awans do LM. Myślę, że gdyby wtedy już była ta uproszczona i łatwiejsza ścieżka dla takich krajów jak Polska, to Wisła mogła zostać do dziś na topie.
Ja do dziś nie rozumiem, jak dopuszczono do takiej sytuacji, że nikt nie ogarnął tego, że Bereszyński nie może zagrać w tym meczu.


@potatowitheyes: taka sytuacja powstała z powodu słabego zarządzania Leśniodorskiego, to nie przypadek że Leśniodorski stracił tyle kasy którą zarobił na sprzedaży Legii inwestując w nieudane projekty.