Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie #!$%@? jak temat wojny w Polsce. Z jednej strony ruskie onuce w postacy Sykulskiego i cała banda pożytecznych idiotów, która łyka ruską propagandę byleby być oportunistami. Woda na młyn dla działań ruskiej agentury, którą i tak już zaczyna się wyłapywać na Podkarpaciu.

Z drugiej strony nie możesz złego słowa napisać teraz na Ukraińców, albo chociaż wyrazić swojego zdania co do naszego interesu wobec nich, bo cię zjedzą. Doszło do takich absurdów, że wykopki usprawiedliwiają Wołyń czy wznoszenie flag UPA, a nawet bronili ich kiedy Polak musiał mundur z emblematem OUN założyć xD

To jest właśnie ta typowa polaczkowość. Lubimy kiedy pluje się nam w ryj i mamy jakąś wizję bycia chrystusem narodów, czyli wszystko dobrze dla innych ,nic dla siebie, a jak ktoś nas zdzieli w ryj, to nadstawić drugi policzek i przeprosić xD

Napiszę, że dla mnie Ukraina to żywa tarcza, która walczy o nasze bezpieczeństwo i liczę na duży napływ kobiet (poprawa dzietności u nas) i taniej siły roboczej, to oczywiście ONUCA, ONUCA, bo przecież ja mam się martwić o interes Ukrainy, nie Polski XD

Polak to by dał własną żonę przelecieć, żeby tylko zostać pogłaskany po głowie

#ukraina #rosja #wojna #bekazpodludzi #polakicebulaki #takaprawda #polska
  • 23
  • Odpowiedz
myślę, że to są stawki raczej dla degenratów


@krisip: Nie generalizuj, odbierając nadzieję!
Jeśli płacą np. 50 gr za wpis, to zakładając (bo tu nie ma debilnych pseudoblokad antyspamowych, prawda? tylko zwykła niewydolność oprogramowania/serwera?) jakieś 20 wpisów na godzinę, 3 godziny intensywnej pracy, przerwę, pracę, przerwę, dan nam to ok. 200 wpisów dziennie, jakieś 100 zł, czyli na samochód - nowy! - najtańszy na rynku, nie licząc podatków od zarobku, można
C.....n - >myślę, że to są stawki raczej dla degenratów

@krisip: Nie generalizuj, od...

źródło: Screenshot 2023-03-17 at 09.14.03

Pobierz
  • Odpowiedz