Wpis z mikrobloga

Mirki. Zawroty głowy i nudności, odbija mi się po 5-6h pracy przy komputerze.

Lekarze rozkładają ręce, oczy przebadane wzdłuż i wszerz, żadnej wady wzroku, rezonans głowy za dwa tygodnie.

Robię sobie przerwy co godzinę. Wychodzę na balkon, zakrapiam oczy ale objawy nadal się pojawiają. Nie wiem już co robić, co badać.

Czy takie okulary z filtrem światła niebieskiego mają sens? Ktoś używa? Może ktoś miał podobne objawy?

#pytanie #zdrowie pozwolę sobie zawołać #it # informatyka
BananowyKrol - Mirki. Zawroty głowy i nudności, odbija mi się po 5-6h pracy przy komp...

źródło: E11DDD11-DA5A-4348-9E5E-E98D5CB3265A

Pobierz
  • 9
@drakan8: oczy też mnie czasem pieką więc nawet po to bym w sumie je kupił. Jakie masz? Ile zapłaciłeś?

Byłem u neurologa, dostałem skierowanie na rezonans głowy i mam przyjść z wynikami.
@BananowyKrol Weź może pod uwagę fizjoterapię.
Nie jest to jakiś problem z wymuszoną pozycją odcinka szyjnego? Sprzyjajaca takim problemom anatomia? unerwienie trzewi ma duży związek z tym odcinkiem (np. przebieg nerwu blednego). Miałeś jakieś badania obrazowe szyi?
@BananowyKrol Skonsultowałabym się z jeszcze jednym fizjoterapeutą. Może wniesie coś innego, coś co pomoże.
Bo przypuszczam że przekwalifikowanie się z powodu charakteru pracy to nie za łatwa sprawa. :D

Ja we wspomniane dni przerwę w pracy spędzam na leżąco z odpowiednio ułożonym walkiem pod szyją.
@Wjolka: No jak jestem w domu to też sobie robie takie przerwy i relaksy i jest lepiej. Ale na miejscu w biurze ciężko mi walnąc się na podłogę :D Mam nadzieję, że to się z czasem nie pogłębi bo nie wiem co bym zrobił jakbym nie był zdolny do pracy